Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Konferencja "Produkcja w dobrych rękach"

W imieniu Graphcom i Comarch serdecznie zapraszamy Państwa do udziału, w drugiej edycji konferencji Produkcja w dobrych rękach! Spotkanie jest doskonałą okazją do porozmawiania bezpośrednio z ekspertami i praktykami z branży produkcyjnej, do zadania pytań i wspólnej wymiany doświadczeń związanych z systemami IT w produkcji.

2017-04-06 zobacz więcej

Graphcom na targach Meble Polska 2017

W dniach 14-17 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja targów Meble Polska. Podczas targów producenci zapoznać się mogli z aktualnymi trendami z zakresu projektowania czy wzornictwa. W trakcie eventu wystawcy porozmawiać mogli także ze specjalistami Graphcom o nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych dedykowanych ich branży.

2017-03-21 zobacz więcej

Comarch ERP Optima - sprawdzony program do fakturowania za 15 zł/msc

Prowadzisz małą firmę? Szukasz sprawdzonego, a zarazem niedrogiego programu do wystawiania faktur, obsługi magazynu i rozliczania z Urzędami? Wypróbuj Comarch ERP Optima.Chcesz wystawiać faktury używając profesjonalnego, a zarazem niedrogiego oprogramowania? Wybierz najczęściej kupowany system w Polsce - Comarch ERP OPTIMA.

2017-03-07 zobacz więcej

Odśwież swój biznes na wiosnę!

Wiosna coraz bliżej. To zatem najlepszy czas by zrealizować pomysły biznesowe Twojego przedsiębiorstwa. W ich wdrożeniu pomóc mogą środki pozyskane w ramach programów unijnych. Co jednak zrobić, gdy Twój projekt nie wpisuje się w wymogi planowanych konkursów? Odpowiedź jest prosta – sięgnij po leasing lub niskooprocentowane pożyczki!

2017-03-07 zobacz więcej

Dofinansowanie z LGD

Planujesz inwestycje w rozwój firmy? Prowadzisz działalność na terenie wsi lub miasta do 20.000 mieszkańców? Chcesz zainwestować w budowę lub zakup maszyn? A może planujesz zakup lub dzierżawę nieruchomości lub oprogramowania? Jeśli tak, sprawdź na co możesz pozyskać środki z Lokalnych Grup Działania!

2017-02-17 zobacz więcej