Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Efektywne zarządzanie siecią sprzedaży - konferencja retail

uż 5 czerwca odbędzie się darmowa konferencja Comarch Retail w Warszawie na temat efektywnego zarządzania siecią sprzedaży dzięki Business Intelligence i Omnichannel. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane narzędzia i idee, które pomogą przygotować firmy do nowych wyzwań na rynku. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się jak budować pełny obraz klienta, w jaki sposób korzystać z mobilnych rozwiązań wspierających sprzedaż oraz wymienić doświadczenia z innymi przedsiębiorcami.

2018-05-14 zobacz więcej

XT gotowy do RODO

Już od 25.05.2018 będą stosowane zapisy Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO). W związku z tym Comarch udostępnił dla Państwa kolejną aktualizację aplikacji Comarch ERP XT. Zobacz jakie są zmiany w nowym XT!

2018-05-09 zobacz więcej

Zarządzasz produkcją? Przyjdź na konferencję Produkcja w dobrych rękach! 23 maja Poznań

Zarządzasz lub jesteś właścicielem firmy produkcyjnej? A może menadżerem odpowiedzialnym za produkcję? Chciałbyś usprawnić pracę Twojego zakładu? Zapisz się na konferencję „Produkcja w dobrych rękach!" już 23 maja!

2018-04-26 zobacz więcej

Zapraszamy na konferencję Comarch Retail 2018

Weź udział w bezpłatnej konferencji Comarch Retail 2018! Już 5 czerwca w Multikino Złote Tarasy w Warszawie!

2018-04-19 zobacz więcej

Wdrożenia RODO Poznań - Ochrona i bezpieczeństwo danych osobowych

Supra Serwis oferuje pomoc przedsiębiorcom w przygotowaniu, wdrożeniu i aktualizacji dokumentacji danych osobowych oraz rozwiązań stosowanych w ramach ich przetwarzania, a także w zakresie spełnienia innych wymogów wynikających z aktualnych przepisów prawa. Nowe przepisy obejmować będą wszystkie przedsiębiorstwa, które przetwarzają dane osobowe nie tylko klientów, ale również pracowników.

2018-04-18 zobacz więcej