Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Business Intelligence nie tylko dla menedżerów - sprawdź inne zastosowania!

Comarch ERP Optima Analizy Business Intelligence to nie tylko narzędzie dla menedżerów i kierowników wyższego szczebla. Sprawdź, jak mogą je wykorzystać inni pracownicy firmy!

2017-05-15 zobacz więcej

Jak ułatwić pracownikom pracę z nowym systemem informatycznym w przychodni?

Jednym z największych problemów przy wdrażaniu zintegrowanego systemu informatycznego w placówce ochrony zdrowia jest opór ze strony pracowników przyzwyczajonych do papierowej dokumentacji i bojących się zmian. Szczególnie dotyczy to lekarzy, którzy do tej pory nie korzystali z komputera nawet na co dzień.

2017-05-10 zobacz więcej

Comarch ERP Optima - sprawdzony program do fakturowania za 15 zł/msc

Prowadzisz małą firmę? Szukasz sprawdzonego, a zarazem niedrogiego programu do wystawiania faktur, obsługi magazynu i rozliczania z Urzędami? Wypróbuj Comarch ERP Optima.Chcesz wystawiać faktury używając profesjonalnego, a zarazem niedrogiego oprogramowania? Wybierz najczęściej kupowany system w Polsce - Comarch ERP OPTIMA.

2017-03-07 zobacz więcej

Odśwież swój biznes na wiosnę!

Wiosna coraz bliżej. To zatem najlepszy czas by zrealizować pomysły biznesowe Twojego przedsiębiorstwa. W ich wdrożeniu pomóc mogą środki pozyskane w ramach programów unijnych. Co jednak zrobić, gdy Twój projekt nie wpisuje się w wymogi planowanych konkursów? Odpowiedź jest prosta – sięgnij po leasing lub niskooprocentowane pożyczki!

2017-03-07 zobacz więcej

Dofinansowanie z LGD

Planujesz inwestycje w rozwój firmy? Prowadzisz działalność na terenie wsi lub miasta do 20.000 mieszkańców? Chcesz zainwestować w budowę lub zakup maszyn? A może planujesz zakup lub dzierżawę nieruchomości lub oprogramowania? Jeśli tak, sprawdź na co możesz pozyskać środki z Lokalnych Grup Działania!

2017-02-17 zobacz więcej