Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

e-zdrowie w Twoim gabinecie

Na początku 2017 roku rusza konkurs w województwach opolskim i dolnośląskim na dofinansowanie projektów dotyczących e-zdrowia. Dotacje przeznaczone są głównie dla szpitali i placówek medycznych. Dofinansowanie może sięgnąć aż 85% wartości projektu. Czasu jest coraz mniej! Zobacz co możesz zyskać!

2016-11-14 zobacz więcej

Comarch Retail POS – nowoczesny punkt sprzedaży

Czy wiesz, że decydując się na nowoczesne stanowisko sprzedaży możesz zwiększyć obrót w swim sklepie? Szybka obsługa klientów oraz podpowiadanie artykułów powiązanych to jedne z wielu pomocnych funkcjonalności w Comarch Retail POS.

2016-10-31 zobacz więcej

Skąd brać środki na e-zdrowie?

Cyfryzacja placówki medycznej nigdy nie była tak prosta! Skorzystaj z dofinansowania na projekty z zakresu e-zdrowia i razem z Graphcom wdrażaj nowoczesne rozwiązania w trosce o pacjentów i Twoich pracowników.

2016-10-24 zobacz więcej

Postaw na outsourcing marketingowy!

Chcesz rozwinąć biznes i pozyskać nowych klientów? Chcesz poprawić wizerunek firmy w internecie? Chcesz prowadzić działania marketingowe, ale brak Ci odpowiedniej wiedzy i doświadczenia? A może planujesz otwarcie własnego działu marketingu, ale z uwagi na wysokie koszty, to raczej wizja odległej przyszłości? Nic straconego! Postaw na outsourcing usług marketingowych - zgłoś się do nas!

2016-10-14 zobacz więcej

Kompania Piwowarska: Przekonaj się dlaczego warto wprowadzić e-faktury!

Wydawać by się mogło, że jedynym powodem, aby zastąpić papierowe faktury ich elektronicznymi odpowiednikami jest troska o ekologię i co za tym idzie dobry wizerunek firmy. Oczywiście to ważny aspekt, ale nie jedyny – wprowadzenie e-faktur po prostu się opłaca. Jakie korzyści można odnieść wprowadzając dokumentację elektroniczną?

2016-09-30 zobacz więcej