Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Czy szefowie mają wakacje?

Sezon urlopowy w pełni, chociaż nie wszyscy z niego korzystają. Według raportu Idea Bank 55% właścicieli firm nie rozstaje się ze swoim przedsiębiorstwem na wakacje. Czy Ty też do nich należysz?

2017-07-18 zobacz więcej

Darmowy program do wystawiania faktur online

Szukasz darmowego programu do wystawiania faktur? Chcesz wystawiać faktury online? Sprawdź Comarch ERP XT!

2017-05-18 zobacz więcej

Business Intelligence nie tylko dla menedżerów - sprawdź inne zastosowania!

Comarch ERP Optima Analizy Business Intelligence to nie tylko narzędzie dla menedżerów i kierowników wyższego szczebla. Sprawdź, jak mogą je wykorzystać inni pracownicy firmy!

2017-05-15 zobacz więcej

Jak ułatwić pracownikom pracę z nowym systemem informatycznym w przychodni?

Jednym z największych problemów przy wdrażaniu zintegrowanego systemu informatycznego w placówce ochrony zdrowia jest opór ze strony pracowników przyzwyczajonych do papierowej dokumentacji i bojących się zmian. Szczególnie dotyczy to lekarzy, którzy do tej pory nie korzystali z komputera nawet na co dzień.

2017-05-10 zobacz więcej

Comarch ERP Optima - sprawdzony program do fakturowania za 15 zł/msc

Prowadzisz małą firmę? Szukasz sprawdzonego, a zarazem niedrogiego programu do wystawiania faktur, obsługi magazynu i rozliczania z Urzędami? Wypróbuj Comarch ERP Optima.Chcesz wystawiać faktury używając profesjonalnego, a zarazem niedrogiego oprogramowania? Wybierz najczęściej kupowany system w Polsce - Comarch ERP OPTIMA.

2017-03-07 zobacz więcej