Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Nowa wersja systemu Comarch ERP Optima 2017.1.1

Miło nam poinformować, że jest już dostępna nowa wersja systemu Comarch ERP Optima 2017.1.1. Nowa odsłona oprogramowania dostosowana została do zmian w przepisach, a także została wzbogacona o kolejne nowości, które w wzbogacają atrakcyjność systemu i poprawiają jego ergonomię.

2017-01-02 zobacz więcej

Większy standard BHP dzięki dofinansowaniu z ZUS!

Twoi pracownicy narażeni są na nadmierny hałas lub duże zapylenie powietrza? A może pracują na wysokościach lub przenoszą ciężkie ładunki obciążając przy tym układ mięśniowo-szkieletowy? Specyfika prowadzonej przez Ciebie działalności wymaga inwestycji w zwiększenie bezpieczeństwa pracy? Skorzystaj z dofinansowania z ZUS!

2017-01-02 zobacz więcej

Nawet 100% dofinansowania na szkolenia Twoich pracowników!

Prowadzisz przedsiębiorstwo na terenie wielkopolski? Chciałbyś podwyższyć swoje kompetencje? A może rozważasz podnoszenie kwalifikacji Twoich pracowników? Jeśli tak, sprawdź na co możesz przeznaczyć środki z Krajowego Funduszu Szkoleń!

2016-12-21 zobacz więcej

Jednolity Plik Kontrolny – przygotuj firmę na zmiany w przepisach!

Przedsiębiorco! Czy wiesz, że z dniem 1 stycznia 2017 r. małe i średnie firmy mają obowiązek przekazywania danych podatkowych w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK)? Czy Twój system informatyczny jest już gotowy na tak ważną zmianę? Jeśli nie, postaw na Comarch ERP Optima!

2016-12-12 zobacz więcej

85% dofinansowania dla wielkopolskich placówek

Planujesz wdrożenie systemu do obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej? Chcesz zmodernizować placówkę i dostosować ją do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych? A może rozważasz zakup sprzętu i wyposażenia do Twojej przychodni? Jeśli tak, skorzystaj z dofinansowania w ramach programu 9.1.1. - Infrastruktura Ochrony Zdrowia.

2016-12-09 zobacz więcej