Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Narzędzia funkcjonalne do systemu Comarch ERP XL

Twoja firma w codziennej pracy wykorzystuje system Comarch ERP XL? Potrzebujesz dodatkowych, niestandardowych narzędzi wspomagających pracę systemu? Zgłoś się do Graphcom!

2016-09-26 zobacz więcej

Nowa wersja Comarch ERP Optima

Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępna nowa wersja Comarch ERP Optima 2016.7.1. Nowa odsłona systemu Comarch ERP Optima została rozszerzona o obsługę kolejnych zmian w przepisach prawnych.

2016-09-20 zobacz więcej

Bezpłatna aplikacja Comarch do inwetaryzacji

Nie masz w magazynie dostępu do komputera lub Internetu? Nie chcesz ręcznie wykonywać spisów inwentaryzacyjnych ani inwestować w zakup drogich kolektorów danych? Aplikacja Comarch ERP Inwentaryzacja została stworzona z myślą o Tobie!

2016-09-01 zobacz więcej

Rozwijaj firmę z dotacjami na Badania i Rozwój!

Kilkaset milionów PLN czeka na przedsiębiorców chcących inwestować w Badania Rozwojowe w swoich przedsiębiorstwach. Z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój mogą korzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Zwiększaj potencjał i konkurencyjność swojej firmy tworząc własne technologie.

2016-08-31 zobacz więcej

Dofinansowanie unijne dla projektów z zakresu e-Zdrowia!

W nowej perspektywie unijnej na lata 2014-2020 budżet projektów dot. e-Zdrowia i Usług Społecznych to niemal 3 miliardy złotych! Ośrodki opiekuńcze i medyczne mogą rozszerzyć zakres swojej działalności, wprowadzając rozwiązania telemedyczne do swojej oferty. Dowiedz się więcej.

2016-08-22 zobacz więcej