Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Nowa wersja Comarch ERP Optima - sprawdź co zawiera nowa odsłona!

Informujemy, że już jest dostępna nowa wersja Comarch ERP Optima, która została dostosowana do najnowszych zmian w przepisach prawnych oraz zawiera wiele nowości ułatwiających korzystanie z systemu.

2016-08-02 zobacz więcej

Dofinansowanie unijne na system ERP w Twoim województwie!

Chcesz wybić się na tle konkurencji i sprawić, by Twoje przedsiębiorstwo było nowoczesne? Z pomocą przychodzi Program Operacyjny Inteligentny Rozwój. To właśnie na nowoczesność i innowacyjność polskich firm z sektora MŚP stawiają instytucje finansujące.

2016-07-25 zobacz więcej

ECOB nowoczesne oprogramowanie do obsługi Jednostek Samorządu Terytorialnego

Poznaj ECOB -oprogramowanie przeznaczone dla Jednostek Samorządów Terytorialnych, która pozwala każdemu obywatelowi załatwić sprawy urzędowe bez konieczności wychodzenia z domu!

2016-07-14 zobacz więcej

Seminarium

Już 13 września 2016 r. eksperci Graphcom zapraszają na bezpłatne seminarium „Nowoczesna placówka medyczna”. Podczas spotkania specjaliści skoncentrują się na zagadnieniach, prowadzących do zwiększenia efektywności, wzrostu zysków w placówce medycznej, a także korzyści i zagrożeń płynących z wdrożenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. Omówione zostaną także kwestie nowoczesnego świadczenia zdalnych usług medycznych oraz dofinasowania unijnego kierowanego do placówek medycznych.

2016-07-08 zobacz więcej

Comarch iFaktury24 zmienił nazwę na Comarch ERP XT

To dopiero dobra zmiana! Comarch iFaktury24 zmienił się na Comarch ERP XT.

2016-06-21 zobacz więcej