Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Relacja z Seminarium Sekretarzy - spotkanie z przedstawicielami JST

Za nami trzecia edycja Ogólnopolskiego Seminarium Sekretarzy. Przestawiciele HelpDesk ze Skórzewa połączyli siły z firmą Supra Serwis i Graphcom, oferując specjalistyczne rozwiązania dla jednostek samorządu terytorialnego. Wyniki współpracy zostały zaprezentowane 17 czerwca, w łódzkim hotelu Andels.

2016-06-21 zobacz więcej

Wybierz najlepsze oprogramowanie dla firmy - Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to mały pomocnik, którego możesz zatrudnić w swojej firmie. Wraz z Tobą i Twoimi pracownikami, będzie pracował na sukces przedsiębiorstwa. Wybierz najlepszy system dla Twojej firmy. Zobacz, dlaczego Comarch ERP Optima to Twój najlepszy pracownik.

2016-06-20 zobacz więcej

Rozwiń firmę w oparciu o system stworzony na miarę Twoich potrzeb!

Planują Państwo rozwój firmy w oparciu o rozwiązania informatyczne wspierające biznes? Potrzebujecie niestandardowej aplikacji internetowej? A może poszukujecie oprogramowania mobilnego stworzonego na miarę Waszych potrzeb?

2016-06-01 zobacz więcej

Konferencja "Comarch ERP 4.0 Wybierz przyszłość"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Comarch ERP 4.0 Wybierz Przyszłość”, w trakcie której specjaliści Comarch opowiedzą o nowych sposobach dotarcia do klientów oraz o optymalizacji kosztów, dzięki wykorzystaniu narzędzi Comarch ERP 4.0.

2016-05-20 zobacz więcej

Jeśli nie dotacja to co?

W obecnej sytuacji rynkowej polskie przedsiębiorstwa mają możliwość finansowania swoich inwestycji, nie tylko za pomocą dotacji unijnych. Do dyspozycji przedsiębiorców pozostają także inne atrakcyjne formy wsparcia, tj. leasing czy niskooprocentowane pożyczki.

2016-05-16 zobacz więcej