Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Kompleksowe i efektywne wsparcie produkcji dzięki Comarch ERP XL!

Twoje przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją? Chcesz usprawnić procesy okołoprodukcyjne, aby zapewnić na czas dostępność surowców? A może chcesz w prosty i szybki sposób wesprzeć produkcję i sprzedaż wyrobów pod indywidualne zamówienie? Zobacz jak system Comarch ERP XL wspiera przedsiębiorstwa produkcyjne!

2017-01-19 zobacz więcej

Dofinansowanie na projekty badawczo-rozwojowe

Planujesz stworzyć lub rozwinąć zaplecze badawczo-rozwojowe? Chcesz opracować nowe lub znacząco ulepszone produkty, usługi lub technologie? A może chcesz wdrożyć wyniki prac badawczo-rozwojowych? Jeśli tak, sprawdź, jakie szanse na dofinansowanie ma Twoje przedsiębiorstwo, w ramach projektów B+R.

2017-01-12 zobacz więcej

Nowa wersja systemu Comarch ERP Optima 2017.1.1

Miło nam poinformować, że jest już dostępna nowa wersja systemu Comarch ERP Optima 2017.1.1. Nowa odsłona oprogramowania dostosowana została do zmian w przepisach, a także została wzbogacona o kolejne nowości, które w wzbogacają atrakcyjność systemu i poprawiają jego ergonomię.

2017-01-02 zobacz więcej

Większy standard BHP dzięki dofinansowaniu z ZUS!

Twoi pracownicy narażeni są na nadmierny hałas lub duże zapylenie powietrza? A może pracują na wysokościach lub przenoszą ciężkie ładunki obciążając przy tym układ mięśniowo-szkieletowy? Specyfika prowadzonej przez Ciebie działalności wymaga inwestycji w zwiększenie bezpieczeństwa pracy? Skorzystaj z dofinansowania z ZUS!

2017-01-02 zobacz więcej

Nawet 100% dofinansowania na szkolenia Twoich pracowników!

Prowadzisz przedsiębiorstwo na terenie wielkopolski? Chciałbyś podwyższyć swoje kompetencje? A może rozważasz podnoszenie kwalifikacji Twoich pracowników? Jeśli tak, sprawdź na co możesz przeznaczyć środki z Krajowego Funduszu Szkoleń!

2016-12-21 zobacz więcej