Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Trwa nabór wniosków na telemedycynę!

Skorzystaj ze środków Regionalnych Programów Operacyjnych dla województwa wielkopolskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego! Zobacz aktualne dotacje dla przychodni i szpitali. Znajdź odpowiadające ci dofinansowanie na rozwiązania telemedyczne!

2016-11-25 zobacz więcej

e-zdrowie w Twoim gabinecie

Na początku 2017 roku rusza konkurs w województwach opolskim i dolnośląskim na dofinansowanie projektów dotyczących e-zdrowia. Dotacje przeznaczone są głównie dla szpitali i placówek medycznych. Dofinansowanie może sięgnąć aż 85% wartości projektu. Czasu jest coraz mniej! Zobacz co możesz zyskać!

2016-11-14 zobacz więcej

Comarch Retail POS – nowoczesny punkt sprzedaży

Czy wiesz, że decydując się na nowoczesne stanowisko sprzedaży możesz zwiększyć obrót w swim sklepie? Szybka obsługa klientów oraz podpowiadanie artykułów powiązanych to jedne z wielu pomocnych funkcjonalności w Comarch Retail POS.

2016-10-31 zobacz więcej

Skąd brać środki na e-zdrowie?

Cyfryzacja placówki medycznej nigdy nie była tak prosta! Skorzystaj z dofinansowania na projekty z zakresu e-zdrowia i razem z Graphcom wdrażaj nowoczesne rozwiązania w trosce o pacjentów i Twoich pracowników.

2016-10-24 zobacz więcej

Postaw na outsourcing marketingowy!

Chcesz rozwinąć biznes i pozyskać nowych klientów? Chcesz poprawić wizerunek firmy w internecie? Chcesz prowadzić działania marketingowe, ale brak Ci odpowiedniej wiedzy i doświadczenia? A może planujesz otwarcie własnego działu marketingu, ale z uwagi na wysokie koszty, to raczej wizja odległej przyszłości? Nic straconego! Postaw na outsourcing usług marketingowych - zgłoś się do nas!

2016-10-14 zobacz więcej