Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Jednolity Plik Kontrolny – przygotuj firmę na zmiany w przepisach!

Przedsiębiorco! Czy wiesz, że z dniem 1 stycznia 2017 r. małe i średnie firmy mają obowiązek przekazywania danych podatkowych w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK)? Czy Twój system informatyczny jest już gotowy na tak ważną zmianę? Jeśli nie, postaw na Comarch ERP Optima!

2016-12-12 zobacz więcej

85% dofinansowania dla wielkopolskich placówek

Planujesz wdrożenie systemu do obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej? Chcesz zmodernizować placówkę i dostosować ją do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych? A może rozważasz zakup sprzętu i wyposażenia do Twojej przychodni? Jeśli tak, skorzystaj z dofinansowania w ramach programu 9.1.1. - Infrastruktura Ochrony Zdrowia.

2016-12-09 zobacz więcej

Trwa nabór wniosków na telemedycynę!

Skorzystaj ze środków Regionalnych Programów Operacyjnych dla województwa wielkopolskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego! Zobacz aktualne dotacje dla przychodni i szpitali. Znajdź odpowiadające ci dofinansowanie na rozwiązania telemedyczne!

2016-11-25 zobacz więcej

e-zdrowie w Twoim gabinecie

Na początku 2017 roku rusza konkurs w województwach opolskim i dolnośląskim na dofinansowanie projektów dotyczących e-zdrowia. Dotacje przeznaczone są głównie dla szpitali i placówek medycznych. Dofinansowanie może sięgnąć aż 85% wartości projektu. Czasu jest coraz mniej! Zobacz co możesz zyskać!

2016-11-14 zobacz więcej

Comarch Retail POS – nowoczesny punkt sprzedaży

Czy wiesz, że decydując się na nowoczesne stanowisko sprzedaży możesz zwiększyć obrót w swim sklepie? Szybka obsługa klientów oraz podpowiadanie artykułów powiązanych to jedne z wielu pomocnych funkcjonalności w Comarch Retail POS.

2016-10-31 zobacz więcej