Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Dofinansowanie unijne dla projektów z zakresu e-Zdrowia!

W nowej perspektywie unijnej na lata 2014-2020 budżet projektów dot. e-Zdrowia i Usług Społecznych to niemal 3 miliardy złotych! Ośrodki opiekuńcze i medyczne mogą rozszerzyć zakres swojej działalności, wprowadzając rozwiązania telemedyczne do swojej oferty. Dowiedz się więcej.

2016-08-22 zobacz więcej

Comarch w liczbach

Dlaczego warto wybrać oprogramowanie Comarch? Te liczby mówią same za siebie!

2016-08-22 zobacz więcej

Coroczne spotkanie z użytkownikami Comarch ERP XL

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów na coroczne spotkania Użytkowników Comarch ERP XL, które odbędą się w sześciu miastach Polski. Już we wrześniu, eksperci Comarch odwiedzą Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawę, Kraków oraz Rzeszów, aby zaprezentować nowości w systemie Comarch ERP XL i podpowiedzieć, w jaki sposób narzędzia dostępne w systemie Comarch ERP XL, wspierają w optymalizacji procesów zachodzących w firmie.

2016-08-19 zobacz więcej

Nowa wersja Comarch ERP Optima - sprawdź co zawiera nowa odsłona!

Informujemy, że już jest dostępna nowa wersja Comarch ERP Optima, która została dostosowana do najnowszych zmian w przepisach prawnych oraz zawiera wiele nowości ułatwiających korzystanie z systemu.

2016-08-02 zobacz więcej

Dofinansowanie unijne na system ERP w Twoim województwie!

Chcesz wybić się na tle konkurencji i sprawić, by Twoje przedsiębiorstwo było nowoczesne? Z pomocą przychodzi Program Operacyjny Inteligentny Rozwój. To właśnie na nowoczesność i innowacyjność polskich firm z sektora MŚP stawiają instytucje finansujące.

2016-07-25 zobacz więcej