Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Zwiększ standard BHP dzięki dofinansowaniu z ZUS

Ze względu na specyfikę prowadzonej przez Ciebie działalności, Twoi pracownicy narażeni są na nadmierny hałas lub duże zapylenie powietrza? A może Twój personel pracuje na wysokościach lub przenosi ciężkie ładunki, co w efekcie obciąża układ mięśniowo-szkieletowy? Planujesz inwestycje w zwiększenie standardu bezpieczeństwa BHP? Jeśli tak skorzystaj z dofinansowania z ZUS!

2016-03-07 zobacz więcej

Nowe dofinansowanie dla przedsiębiorstw z województwa kujawsko-pomorskiego!

Prowadzisz działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego? Planujesz inwestycję w zakup systemu ERP, maszyn lub wprowadzenia na rynek nowych produktów lub usług? Wykorzystaj ostatnią szansę na dofinansowanie w ramach działania 1.6.2 Regionalnego Programu Operacyjnego.

2016-03-04 zobacz więcej

10 kroków do skutecznego wdrożenia-systemu ERP

Myślisz o wdrożeniu systemu ERP? Mamy ebooka, który ułatwi Tobie podjęcie decyzji! Koniecznie się z nim zapoznaj zanim dokonanasz zakupu.

2016-03-03 zobacz więcej

Ostatni dzwonek na dofinansowanie w ramach działania 1.5.1 RPO

Prowadzisz działalność na terenie województwa lubuskiego, pomorskiego lub zachodnio-pomorskiego? Planujesz inwestycję w zakup systemu ERP, maszyn lub wprowadzenia na rynek nowych produktów lub usług? Wykorzystaj ostatnią szansę na dofinansowanie w ramach działania 1.5.1. Regionalnego Programu Operacyjnego.

2016-03-01 zobacz więcej

Comarch Optimed Bank Komórek

Prowadzisz klinikę zajmującą się zapładnianiem in vitro? Zarządzasz Bankiem Komórek Macierzystych? Potrzebujesz systemu do znakowania krwiotwórczych komórek macierzystych oraz znakowania komórek rozrodczych i zarodków? Szukasz oprogramowania zgodnego z najnowszymi rozporządzeniami Ministra Zdrowia? Zobacz nowy moduł systemu Optimed24, przygotowany z myślą o potrzebach banków komórek macierzystych.

2016-03-01 zobacz więcej