Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Skąd brać środki na e-zdrowie?

Cyfryzacja placówki medycznej nigdy nie była tak prosta! Skorzystaj z dofinansowania na projekty z zakresu e-zdrowia i razem z Graphcom wdrażaj nowoczesne rozwiązania w trosce o pacjentów i Twoich pracowników.

2016-10-24 zobacz więcej

Postaw na outsourcing marketingowy!

Chcesz rozwinąć biznes i pozyskać nowych klientów? Chcesz poprawić wizerunek firmy w internecie? Chcesz prowadzić działania marketingowe, ale brak Ci odpowiedniej wiedzy i doświadczenia? A może planujesz otwarcie własnego działu marketingu, ale z uwagi na wysokie koszty, to raczej wizja odległej przyszłości? Nic straconego! Postaw na outsourcing usług marketingowych - zgłoś się do nas!

2016-10-14 zobacz więcej

Kompania Piwowarska: Przekonaj się dlaczego warto wprowadzić e-faktury!

Wydawać by się mogło, że jedynym powodem, aby zastąpić papierowe faktury ich elektronicznymi odpowiednikami jest troska o ekologię i co za tym idzie dobry wizerunek firmy. Oczywiście to ważny aspekt, ale nie jedyny – wprowadzenie e-faktur po prostu się opłaca. Jakie korzyści można odnieść wprowadzając dokumentację elektroniczną?

2016-09-30 zobacz więcej

Narzędzia funkcjonalne do systemu Comarch ERP XL

Twoja firma w codziennej pracy wykorzystuje system Comarch ERP XL? Potrzebujesz dodatkowych, niestandardowych narzędzi wspomagających pracę systemu? Zgłoś się do Graphcom!

2016-09-26 zobacz więcej

Nowa wersja Comarch ERP Optima

Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępna nowa wersja Comarch ERP Optima 2016.7.1. Nowa odsłona systemu Comarch ERP Optima została rozszerzona o obsługę kolejnych zmian w przepisach prawnych.

2016-09-20 zobacz więcej