Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Zaawansowany program do fakturowania za 15zł miesięcznie!

Otworzyłeś własną działalność? Chcesz wystawiać faktury używając profesjonalnego, a zarazem prostego w obsłudze oprogramowania? Szukasz niedrogiego, ale i sprawdzonego na rynku rozwiązania? Wybierz najczęściej kupowany system w Polsce - Comarch ERP OPT!MA!

2016-04-11 zobacz więcej

Dofinansowanie 1.6.2 RPO dla przedsiębiorstw z województwa kujawsko-pomorskiego

Prowadzisz działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego? Planujesz inwestycję w zakup systemu ERP, maszyn lub wprowadzenia na rynek nowych produktów lub usług? Wykorzystaj ostatnią szansę na dofinansowanie w ramach działania 1.6.2. Regionalnego Programu Operacyjnego.

2016-04-01 zobacz więcej

Dofinansowanie 1.5.1 RPO dla przedsiębiorstw z województwa lubuskiego

Prowadzisz działalność na terenie województwa lubuskiego? Planujesz inwestycję w zakup systemu ERP, platformy B2B, maszyn lub wprowadzenia na rynek nowych produktów lub usług? Wykorzystaj ostatnią szansę na dofinansowanie w ramach działania 1.5.1. Regionalnego Programu Operacyjnego.

2016-03-24 zobacz więcej

Zwiększ standard BHP dzięki dofinansowaniu z ZUS

Ze względu na specyfikę prowadzonej przez Ciebie działalności, Twoi pracownicy narażeni są na nadmierny hałas lub duże zapylenie powietrza? A może Twój personel pracuje na wysokościach lub przenosi ciężkie ładunki, co w efekcie obciąża układ mięśniowo-szkieletowy? Planujesz inwestycje w zwiększenie standardu bezpieczeństwa BHP? Jeśli tak skorzystaj z dofinansowania z ZUS!

2016-03-07 zobacz więcej

Nowe dofinansowanie dla przedsiębiorstw z województwa kujawsko-pomorskiego!

Prowadzisz działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego? Planujesz inwestycję w zakup systemu ERP, maszyn lub wprowadzenia na rynek nowych produktów lub usług? Wykorzystaj ostatnią szansę na dofinansowanie w ramach działania 1.6.2 Regionalnego Programu Operacyjnego.

2016-03-04 zobacz więcej