Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Konferencja "Comarch ERP 4.0 Wybierz przyszłość"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Comarch ERP 4.0 Wybierz Przyszłość”, w trakcie której specjaliści Comarch opowiedzą o nowych sposobach dotarcia do klientów oraz o optymalizacji kosztów, dzięki wykorzystaniu narzędzi Comarch ERP 4.0.

2016-05-20 zobacz więcej

Jeśli nie dotacja to co?

W obecnej sytuacji rynkowej polskie przedsiębiorstwa mają możliwość finansowania swoich inwestycji, nie tylko za pomocą dotacji unijnych. Do dyspozycji przedsiębiorców pozostają także inne atrakcyjne formy wsparcia, tj. leasing czy niskooprocentowane pożyczki.

2016-05-16 zobacz więcej

AŻ 120 MLN ZŁOTYCH NA PROJEKTY BADAWCZE DLA WIELKOPOLSKI!

Tylko do 23 czerwca trwa nabór wniosków w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, dla działania 1.2 „Wzmocnienie potencjału innowacyjnego przedsiębiorstw Wielkopolski”. Program wspiera projekty polegające na stworzeniu lub rozwoju zaplecza badawczo – rozwojowego sektora MŚP, a także dużych przedsiębiorstw, jednostek naukowych, uczelni i organizacji pozarządowych.

2016-05-16 zobacz więcej

Nie przegap okazji! Kup system Comarch ERP Optima, aż 20% taniej!

Prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo? Twój obecny system ERP nie spełnia Twoich oczekiwań? Skorzystaj z promocji Optimalna zmiana i wymień dotychczasowe oprogramowanie na Comarch ERP Optima. Tylko teraz decydując się na zakup systemu Comarch otrzymasz, aż 20% rabatu na zakup licencji.

2016-05-05 zobacz więcej

Zaawansowany program do fakturowania za 15zł miesięcznie!

Otworzyłeś własną działalność? Chcesz wystawiać faktury używając profesjonalnego, a zarazem prostego w obsłudze oprogramowania? Szukasz niedrogiego, ale i sprawdzonego na rynku rozwiązania? Wybierz najczęściej kupowany system w Polsce - Comarch ERP OPT!MA!

2016-04-11 zobacz więcej