Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Bezpłatna aplikacja Comarch do inwetaryzacji

Nie masz w magazynie dostępu do komputera lub Internetu? Nie chcesz ręcznie wykonywać spisów inwentaryzacyjnych ani inwestować w zakup drogich kolektorów danych? Aplikacja Comarch ERP Inwentaryzacja została stworzona z myślą o Tobie!

2016-09-01 zobacz więcej

Rozwijaj firmę z dotacjami na Badania i Rozwój!

Kilkaset milionów PLN czeka na przedsiębiorców chcących inwestować w Badania Rozwojowe w swoich przedsiębiorstwach. Z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój mogą korzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Zwiększaj potencjał i konkurencyjność swojej firmy tworząc własne technologie.

2016-08-31 zobacz więcej

Dofinansowanie unijne dla projektów z zakresu e-Zdrowia!

W nowej perspektywie unijnej na lata 2014-2020 budżet projektów dot. e-Zdrowia i Usług Społecznych to niemal 3 miliardy złotych! Ośrodki opiekuńcze i medyczne mogą rozszerzyć zakres swojej działalności, wprowadzając rozwiązania telemedyczne do swojej oferty. Dowiedz się więcej.

2016-08-22 zobacz więcej

Comarch w liczbach

Dlaczego warto wybrać oprogramowanie Comarch? Te liczby mówią same za siebie!

2016-08-22 zobacz więcej

Coroczne spotkanie z użytkownikami Comarch ERP XL

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów na coroczne spotkania Użytkowników Comarch ERP XL, które odbędą się w sześciu miastach Polski. Już we wrześniu, eksperci Comarch odwiedzą Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawę, Kraków oraz Rzeszów, aby zaprezentować nowości w systemie Comarch ERP XL i podpowiedzieć, w jaki sposób narzędzia dostępne w systemie Comarch ERP XL, wspierają w optymalizacji procesów zachodzących w firmie.

2016-08-19 zobacz więcej