Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Mechanizm do przyjmowania zamówień sprzedaży dla branży optycznej

Jesteś producentem lub dystrybutorem soczewek okularowch? Działasz na systemie Comarch ERP XL? Borykasz się z problemem braku ergonomii w składaniu zamówień? Chcesz zminimalizować błędy powstające przy ich tworzeniu? Zobacz jak mechanizm do przyjmowania zamówień od Graphcom, wspiera branżę optyczną!

2016-02-29 zobacz więcej

Jak wybrać system EDM - wskazówki lekarzy

Przed zakupem systemu do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej, warto zwrócić uwagę czy dostawca zapewnienia wszystkie wymagane przepisami funkcjonalności na dzień instalacji oraz czy ten stan zostanie utrzymany. Prowadzenie dokumentacji w sposób niezgodny z przepisami, w przypadku kontroli może narazić prowadzącego dokumentację na konsekwencje ze strony organu rejestrowego lub kary umowne ze strony Funduszu (w przypadku świadczeniodawców NFZ) .

2016-02-08 zobacz więcej

Sprawdzony system do zarządzania firmą już za 15 zł miesięcznie

Prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo? Szukasz niedrogiego, a zarazem sprawdzonego systemu do zarządzania firmą przez internet? Postaw Comarch ERP Optima w modelu usługowym!

2016-02-05 zobacz więcej

Promocja dla biur rachunkowych przedłużona!

Prowadzisz Biuro Rachunkowe? Planujesz zakup nowoczesnego systemu wspierającego pracę biura? Nie zwlekaj! Usprawnij pracę Twojego Biura Rachunkowego kupując system Comarch ERP Optima i odbierz darmową polisę OC od Graphcom i frontin.pl!

2016-01-15 zobacz więcej

10% rabatu na zakup Comarch ERP Optima

Szukasz prostego, a zarazem profesjonalnego oprogramowania do zarządzania Twoja firmą? Chcesz w łatwy i szybki sposób wystawić faktury, zaksięgować dokumenty i naliczyć wypłaty? Wybierz najczęsciej kupowany system ERP w Polsce i odbierz 10% rabatu na jego zakup!

2016-01-15 zobacz więcej