Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

10% rabatu na zakup Comarch ERP Optima

Szukasz prostego, a zarazem profesjonalnego oprogramowania do zarządzania Twoja firmą? Chcesz w łatwy i szybki sposób wystawić faktury, zaksięgować dokumenty i naliczyć wypłaty? Wybierz najczęsciej kupowany system ERP w Polsce i odbierz 10% rabatu na jego zakup!

Comarch ERP Optima to narzędzie dedykowane dla mikro, małych i średnich firm działających w różnych branżach. System pozwala w łatwy i szybki sposób wystawić faktury, obsłużyć magazyn, zaksięgować dokumenty, naliczyć wypłaty oraz rozliczyć się z urzędami. Pozwala na obsługę każdego rodzaju procesów biznesowych, począwszy od kompleksowej obsługi Klienta, poprzez operacje księgowe i procedury kadrowo- płacowe.

System Comarch ERP Optima można elastycznie dostosować nie tylko do wielkości przedsiębiorstwa, ale także do jego struktury - umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również efektywną pracę w sieci.
Comarch ERP Optima wybrało już ponad 50 000 Klientów, co klasyfikuje system jako jeden z najchętniej wybieranych programów do obsługi małych i średnich firm!

Główne zalety systemu to:

  •     szybsza obsługa sprzedaży,
  •     krótszy czas obsługi Klientów,
  •     eliminacja prostych, powtarzalnych czynności,
  •     zawsze aktualne wskaźniki płacowe,
  •     redukcja czasu i kosztów związanych z obsługą księgową przedsiębiorstwa,
  •     gwarancja systemu zawsze zgodnego z przepisami.

POBIERZ BEZPŁATNE DEMO


newsletter templates powered by FreshMail

2016-01-15