Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

10% upustu na zakup Comarch ERP Optima od Graphcom!

Szukasz sprawdzonego, a zarazem niedrogiego systemu do zarządzania firmą? Prowadzisz działalność nie dłużej niż 6 miesięcy? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Comarch ERP Optima to sprawdzone na rynku oprogramowanie, wykorzystywane w ponad 50.000 firm. System stworzony został z myślą o małych i średnich firmach działających w różnych branżach. Oprogramowanie pozwala w prosty i szybki sposób wystawić faktury, obsłużyć magazyn, zaksięgować dokumenty, a także rozliczyć się z urzędami. System usprawnia obsługę każdego rodzaju procesów biznesowych, począwszy od kompleksowej obsługi klienta, poprzez operacje księgowe i procedury kadrowo- płacowe.

Główne zalety systemu to:

  • szybsza obsługa sprzedaży,
  • krótszy czas obsługi Klientów,
  • eliminacja prostych, powtarzalnych czynności,
  • zawsze aktualne wskaźniki płacowe,
  • redukcja czasu i kosztów związanych z obsługą księgową przedsiębiorstwa,
  • gwarancja systemu zawsze zgodnego z przepisami.
     
 
System Comarch ERP Optima można elastycznie dostosować nie tylko do wielkości przedsiębiorstwa, ale także do jego struktury - umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również efektywną pracę w sieci.
Teraz kupując oprogramowanie Comarch ERP Optima od Graphcom, otrzymujesz aż 10% upustu na jego zakup! Graphcom Sp. z o.o. specjalizuje się we wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP produkcji Comarch. Oferta oparta na najnowocześniejszych produktach oraz unikalnym sposobie analizy potrzeb klienta poprzez „Audyt korzyści”, prowadzi do skutecznej realizacji wdrożeń, pozwalających uzyskać klientom mierzalne rezultaty biznesowe.

2014-08-07