Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

85% dofinansowania dla wielkopolskich placówek

Planujesz wdrożenie systemu do obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej? Chcesz zmodernizować placówkę i dostosować ją do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych? A może rozważasz zakup sprzętu i wyposażenia do Twojej przychodni? Jeśli tak, skorzystaj z dofinansowania w ramach programu 9.1.1. - Infrastruktura Ochrony Zdrowia.

Już w pierwszym kwartale 2017 r. uruchomiony zostanie konkurs 9.1.1 Infrastruktura Ochrony Zdrowia, w ramach którego prywatne i publiczne podmioty zdrowia, sfinansować mogą m.in.:

  • koszty zakupu środków trwałych (sprzętu i wyposażenia)
  • systemy informatyczne do obsługi placówek medycznych
  • koszty modernizacji budynków w celu dostosowania ich do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych


Minimalna wartość projektów wynosi:
  • projekty inwestycyjne - 500 tys. zł
  • zakup wyposażenia - 250 tys. zł

Poziom dofinansowania wynosi aż 85%. Oznacza to, że minimalny poziom wsparcia to tyko 15 tys. zł na każde 100 tys. zł dofinansowania. Nabór wniosków rozpocznie się już w pierwszym kwartale 2017 r., to zatem właściwy moment na podjęcie stosownych kroków.


W związku z powyższym, wspólnie ze spółką Supra Serwis, chcielibyśmy zaproponować pomoc, w kompleksowym pozyskaniu środków dla Państwa placówki, a także przedstawić system - Comarch Optimed24, który jest naszą odpowiedzią na postępującą cyfryzację Służby Zdrowia.

2016-12-09