Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Bezpłatne seminarium dotacyjne

Prowadzisz przedsiębiorstwo z sektora MŚP? Odpowiadasz za dalszy rozwój firmy? Planujesz zakup nowoczesnych rozwiązań informatycznych wspierających biznes? A może rozważasz inwestycje w zakup maszyn lub wprowadzenie na rynek nowych lub unowocześnionych produktów?

Jeśli tak, 82,5 mld euro, w ramach nowej perspektywy unijnej 2014-2020 jest w Twoim zasięgu! Chcesz wiedzieć więcej? Weź udział w bezpłatnym seminarium "Finansowanie inwestycji ze środków Unii Europejskiej, czyli jak pozyskać fundusze na rozwój biznesu" i dowiedz się, jak pozyskać najlepsze dofinansowanie dla Twojej firmy.

Organizator zaprasza do udziału w wydarzeniu, wszystkie osoby zainteresowane informacjami na temat dotacji unijnych, w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020. Nowa perspektywa oferuje polskim przedsiębiorcom, aż 82,5 mld euro. Środki te przeznaczone będą m.in. na dofinansowanie zakupu maszyn, oprogramowania, usług wdrożeniowych, patentów, wartości niematerialnych i prawnych, a także na inwestycje w środki trwałe i wytworzenie prototypów produktów/ usług. Aby z sukcesem aplikować po unijne fundusze, warto już teraz zapoznać się z planowanymi programami oraz zasadami przyznawania dotacji!

Seminarium organizowane przez Graphcom, odbędzie się we wtorek, 20 października br. w godzinach 12:00-14:00 12.00 (ul. Świetlana 26). Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest bezpłatna rejestracja (imię i nazwisko oraz nazwa firmy) pod adresem: http://graphcom.pl/konferencje/bezplatne-seminarium-dotacyjne

Serdecznie zapraszamy!

2015-09-08