Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

BI Point - nowoczesne narzędzie do efektywnego zarządzania Twoją firmą!

Idea controlling i bieżące analizowanie wszystkich procesów zachodzących w przedsiębiorstwie to obecnie coraz bardziej znany sposób na prowadzenie świadomego biznesu. Odpowiednio zebrane i uporządkowane informacje pozwalają na bieżąco monitorować firmę oraz na podstawie trendów z danych historycznych prognozować, co wydarzy się w przyszłości.
 

Przedsiębiorstwa mogą zapobiegać zagrożeniom oraz reagować szybciej i lepiej na zauważane zmiany. Proces gromadzenia danych oraz ich analizy jest jednak bardzo dużym wyzwaniem dla człowieka dlatego stworzono nowoczesne narzędzie, które znacznie skraca czas gromadzenia i analizowania potrzebnych danych.
 

Nowe rozwiązanie o nazwie Comarch BI Point to gotowe raporty i analizy BI opracowane przez specjalistów, dostępne w chmurze Comarch, które pomogą przeanalizować dane z dowolnego systemu źródłowego. Szybko dostępne raporty Business Intelligence umożliwiają przeprowadzanie codziennej analizy sprzedaży, lepsze zarządzanie należnościami czy kontrolę rentowności.
 

Z analiz można korzystać poprzez nowe, atrakcyjne wizualnie narzędzie raportowe dostępne przez przeglądarkę internetową, co umożliwia wgląd w wyniki firmy w każdej chwili, z dowolnego miejsca i urządzenia podłączonego do internetu (laptop, tablet, smartfon).
 

Jeżeli obecnie używasz systemu Sage Symfonia, Insert Subiekt GT, Asseco Wapro lub innego podobnego oprogramowania,  Comarch BI Point to narzedzie stworzone dla Ciebie. Jeżeli poszukujesz lub chcesz zmienić system ERP, zobacz jak wiele możesz zyskać dzięki Comarch ERP Optima.

Skontaktuj się z nami już teraz!

2015-12-01