Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Comarch Beacon - małe urządzenie o wielkich możliwościach

Chcesz dotrzeć do klientów w nowoczesnej i niebanalnej formie? Rewolucja w handlu i reklamie jest na wyciągniecie Twojej ręki.  Przekaż informacje o produktach wprost do rąk potencjalnych klientów, nie w formie ulotki, a prosto do smartfonów! Poznaj Comarch beacon oferowany przez spółkę  Graphcom.

Comarch Beacon to niewielkie urządzenie, kryjące w sobie ogromny potencjał. Może znaleźć zastosowanie niemal w każdej branży - od handlu detalicznego, przez e-commerce po bankowość, turystykę, a nawet branżę medyczną.

To niewielkie urządzenie pomoże spersonalizować Twój biznes do potrzeb klientów. Przy pomocy technologii bluetooth, narzędzie nawiązuje kontakt z dedykowaną aplikacją na telefonie osoby, która znajduje się w zasięgu jego działania i wyświetla stworzone przez Ciebie treści. Możesz na przykład wysyłać swoim klientom informacje o produkcie, którym szczególnie się zainteresują, nawigować ich po sklepie, a także zachęcić osoby przechodzące obok do przekroczenia progu Twojej firmy, wysyłając reklamę zawierającą aktualne promocje. Jedynym ograniczeniem zastosowania Beacon jest Twoja wyobraźnia!
     

     
   
To innowacyjne rozwiązanie rozwija nowy kanał kontaktu z klientem. Świetnie nadaje się dla przedsiębiorstw B2B i B2C. Idealnie dopasowuje się pod pozostałe dedykowane rozwiązania Comarch. Beacon jest całkowicie bezpieczny i niezawodny. Urządzenie pomoże Tobie pozyskać zaufanie dotychczasowych klientów, a także pozyskać nowych.


2015-12-03