Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Comarch ERP Optima Online

Prowadzisz małą firmę? Poszukujesz sprawdzonego systemu do zarządzania, za przystępną cenę? Wybierz system Comarch ERP Optima w modelu usługowym!

Comarch ERP Optima Online, to sprawdzony na rynku system Comarch ERP Optima dostosowany do pracy przez Internet. Różnica pomiędzy standardowym systemem polega na tym, że instalacja oprogramowania na komputerze, nie jest wymagana, ponieważ system wynajmowany jest w abonamencie miesięcznym, a dostęp do niego możliwy jest dzięki przeglądarce internetowej. Zarówno oprogramowanie, jak i baza danych umieszczone są w serwerowniach Comarch Data Center, co gwarantuje przedsiębiorstwu bezpieczeństwo danych.     


Wybierając rozwiązanie proponowane przez Graphcom, przedsiębiorcy w prosty i szybki sposób wystawią faktury, zaksięgują dokumenty oraz naliczą wynagrodzenia. System umożliwi rozliczenia z urzędami, prowadzenie magazynu, a także sklepu internetowego. Oprogramowanie nie wymaga konieczności inwestowania dużych środków finansowych w zakup systemu, jego wdrożenie czy utrzymanie. Co więcej rozwiązanie Comarch ERP Optima online można nabyć już za 15 zł miesięcznie!                                                                 
 
Prowadzisz firmę nie dłużej niż 24 miesiące? Planujesz inwestycję w innowacyjną technologię? Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak pozyskać dotacje na rozwój Twojej firmy!

2015-04-15