Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Comarch ERP Optima - sprawdzony program do fakturowania za 15 zł/msc

Prowadzisz małą firmę? Szukasz sprawdzonego, a  zarazem niedrogiego programu do wystawiania faktur, obsługi magazynu i rozliczania z Urzędami? Wypróbuj Comarch ERP Optima już za 15 zł miesięcznie!

Za rozwiązanie do fakturowania on-line, opłata abonamentowa wynosi jedynie 15 zł miesięcznie. Decydując się na to oprogramowanie otrzymasz darmowy moduł Kasa/Bank, który zawiera dane o rozrachunkach z kontrahentami, a także informacje o ruchu środków pieniężnych w przedsiębiorstwie. Możesz także zaplanować płatności oraz zapisać je do odpowiednich rejestrów. Twoja firma wymaga więcej? Wybierz pakiet START - Mała Firma za 35zł/mc.


Comarch ERP Optima to narzędzie dedykowane dla mikro, małych i średnich firm działających w różnych branżach. System pozwala w łatwy i szybki sposób wystawić faktury, obsłużyć magazyn, zaksięgować dokumenty, naliczyć wypłaty oraz rozliczyć się z urzędami. Pozwala na obsługę każdego rodzaju procesów biznesowych, począwszy od kompleksowej obsługi Klienta, poprzez operacje księgowe i procedury kadrowo - płacowe. Program można elastycznie dostosować nie tylko do wielkości przedsiębiorstwa, ale i do jego potrzeb.
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy - skontaktuj się nami.

  Nie kupuj kota w worku! Pobierz BEZPŁATNE DEMO i sprawdź system, któremu zaufało ponad 60 000 przedsiębiorstw!

2017-03-07