Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Comarch ERP XL 40% taniej

Prowadzisz dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo? Szukasz sprawdzonego, w pełni funkcjonalnego systemu ERP w atrakcyjnej cenie? Postaw na Comarch ERP XL Start!

Comarch ERP XL Start to propozycja kierowana do przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych, w których liczba użytkowników systemu nie przekracza 25 stanowisk. Atrakcyjna cena modułów stwarza dynamicznie rozwijającym się firmom możliwość implementacji docelowego systemu ERP, z pominięciem pośrednich etapów związanych z zakupem tańszych i mniej funkcjonalnych rozwiązań. W zależności o konfiguracji modułów, cena może być nawet o 40% niższa od Comarch ERP XL.

W przypadku przekroczenia progu 25 użytkowników dokonywana jest migracja do pełnej wersji systemu Comarch ERP XL, jedynie za dopłatą różnicy w cenie. Migracja oznacza również odblokowanie niedostępnych w wersji  Start funkcjonalności i modułów. Atrakcyjna jest również kwestia wyceny upgrade, która w przypadku Comarch ERP XL Start wynosi zaledwie 17% wartości posiadanego oprogramowania.

Dostępne w Comarch ERP XL Start narzędzia wspierają użytkowników w efektywnych działaniach operacyjnych w ramach obszarów:

  • Sprzedaż,
  • Zamówienia,
  • Import,
  • CRM,
  • Zarządzanie Produkcją,
  • Kompletacja,
  • Serwis,
  • Human Resources – Kadry i Płace,
  • Księgowość,
  • Business Intelligence.

Comarch ERP XL to najchętniej kupowany system klasy ERP w Polsce, z którego obecnie korzysta ponad 4.000 przedsiębiorstw. System z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno w przedsiębiorstwach jednooddziałowych, jak i w organizacjach o skomplikowanej i rozproszonej strukturze. Integralność danych zapewnia szybki dostęp do poszukiwanej informacji, a automatyzacja procesów pozwala na znaczną redukcję kosztów.


Zakup systemu to inwestycja, od której należy oczekiwać zwrotu. Firma Graphcom jest w stanie precyzyjnie określić czas zwrotu z inwestycji (ROI), a także wskazać jakiego rzędu korzyści i oszczędności przedsiębiorstwo może wygenerować. Specyfika metodyki, a także doświadczenie firmy pozwalają prognozować, że zwrot z inwestycji nie powinien przekraczać 24 miesięcy. Co więcej Graphcom w ramach gwarancji czasu zwrotu z inwestycji jest gotowy zaryzykować znaczną część swojego wynagrodzenia.

Graphcom Sp. z o.o. specjalizuje się we wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP produkcji Comarch. Oferta oparta na najnowocześniejszych produktach oraz unikalnym sposobie analizy potrzeb klienta poprzez „Audyt korzyści”, prowadzi do skutecznej realizacji wdrożeń, pozwalających uzyskać klientom mierzalne rezultaty biznesowe.

2014-10-22