Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Czy szefowie mają wakacje?

Sezon urlopowy w pełni, chociaż nie wszyscy z niego korzystają. Według raportu Idea Bank 55% właścicieli firm nie rozstaje się ze swoim przedsiębiorstwem na wakacje. Czy Ty też do nich należysz? 


Nowe technologie pozwalają na controlling wszędzie gdzie chcesz. Wymagania? Telefon/tablet/laptop, połączenie z internetem i Comarch ERP Optima. Wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu, o dowolnej porze masz wgląd w raporty, możesz analizować dane, sprawdzać na bieżąco sytuację sprzedażową, a nawet marketingową. BI Point Manager pokaże Ci, jak Twoja nieobecność ma wpływ na sprzedaż. Możesz także na bieżąco sprawdzać, które produkty cieszą się największym zainteresowaniem oraz którzy kontrahenci są dla Ciebie najważniejsi na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Sprawdź jak BI Point Menadżer wygląda w praktyce! Napisz e-mail na adres emilia.wadolowska@graphcom.pl, a w treści maila napisz jaką bazę chcesz sprawdzić. Do wyboru są bazy:

  • biuro rachunkowe,
  • sklep z branży odzieżowo – kosmetycznej,
  • sklep z branży samochodowej,
  • sklep z branży spożywczej.
W odpowiedzi otrzymasz dane do zalogowania w chmurze BI Point.

Uwaga! Aby przetestować narzędzie nie musisz instalować na urządzeniu żadnych dodatkowych programów. Jedyne, czego potrzebujesz, to dostęp do internetu.


Jeżeli chcesz mieć stałą kontrolę nad stanem handlowym Twojego przedsiębiorstwa, mieć możliwość porównywania danych z różnych okresów oraz zbierać najważniejsze informacje o Twoim przedsiębiorstwie w jednym miejscu, koniecznie sprawdź jak raportuje BI Point Menadżer. 

2017-07-18