Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Dodatki do systemu Comarch ERP XL

Twoja firma w codziennej  pracy wykorzystuje system Comarch ERP XL? Potrzebujesz dodatkowych, niestandardowych narzędzi wspomagających pracę systemu? Zgłoś się do Graphcom!

Graphcom to uznany na rynku partner Comarch, którego podstawą działalności jest zarówno wdrażenie oprogramowania Comarch, jak i dostarczanie kompleksowych rozwiązań, zbudowanych na ich bazie. Bogata wiedza pracowników, pozwala na precyzyjne dostosowanie oferowanych rozwiązań do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu narzędzi autorskich oraz ich integracji z wdrażanymi systemami, przyczyniają się do bezpiecznej i efektywnej pracy przedsiębiorstw z różnych branż. Przykładowe autorskie narzędzia Graphcom, kompatybilne z systemem Comarch ERP XL, to m.in.:


W ramach współpracy przedsiębiorstwa mogą liczyć na kompleksową obsługę, począwszy od analizy potrzeb, stworzenia narzędzia, po wdrożenie, przeszkolenie personelu i serwis powdrożeniowy.

Optymalizacja wykorzystywanych systemów, a także ich integracja z aplikacjami innych producentów wspomagają i usprawniają codzienną pracę przedsiębiorstwa, przyczyniając się do wyraźnych oszczędności czasu oraz pieniędzy.


  

2015-03-04