Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Dodatki funkcjonalne do systemu Comarch ERP XL

Prowadzisz firmę produkcyjną lub dystrybucyjną? Korzystasz z oprogramowania Comarch ERP XL? Potrzebujesz dodatkowych, niestandardowych narzędzi wspomagających pracę systemu? Zgłoś się do Graphcom!

Graphcom to uznany na rynku partner Comarch, którego podstawą działalności jest zarówno wdrażanie oprogramowania Comarch, jak i dostarczanie kompleksowych rozwiązań, zbudowanych na ich bazie. Bogata wiedza pracowników, pozwala precyzyjnie dostosować oferowane rozwiązania do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu narzędzi dedykowanych oraz ich integracji z wdrażanymi systemami, przyczyniają się do bezpiecznej i efektywnej pracy przedsiębiorstw z różnych branż. Przykładowe autorskie narzędzia Graphcom, kompatybilne z systemem Comarch ERP XL, to m.in.:


W ramach współpracy, przedsiębiorstwa mogą liczyć na kompleksową obsługę, począwszy od analizy potrzeb, stworzenia narzędzia, po wdrożenie, przeszkolenie personelu i serwis powdrożeniowy.

Optymalizacja wykorzystywanych systemów, a także ich integracja z aplikacjami innych producentów wspomaga i usprawnia codzienną pracę przedsiębiorstwa, przyczyniając się do wyraźnych oszczędności czasu i pieniędzy.




newsletter templates powered by FreshMail












2015-12-04