Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

e-Rezerwacja możliwa z OptiMED24 i Halodoktorze.pl!

Lepszy kontakt z pacjentami może stać się sposobem na wyróżnienie się z pośród konkurencji oraz może być metodą na zwiększenie przychodu poprzez zyskanie nowych klientów. Wybierając system dla swojej działalności warto zwrócić uwagę czy oprócz standardowej funkcjonalności tworzenia i przechowywania dokumentacji medycznej oferuje on także dodatkowe elementy, które pomogą placówce w jej rozwoju.

OptiMED24 oraz portal HaloDoktorze.pl oferują teraz możliwość zarejestrowania się online i łatwy dostęp do najlepszych specjalistów w Twojej przychodni. Rejestracja do wybranego lekarza bez wychodzenia z domu to standard usług i wyznacznik nowoczesnej placówki medycznej, przyjaznej pacjentowi.

Poprzez HaloDoktorze.pl pacjenci mogą zdalnie, przez Internet, sprawdzić dostępny termin konsultacji u wybranego specjalisty i zapisać się na wizytę. Pacjent może to zrobić o dowolnej porze, bez wychodzenia z domu, bez kolejek i zbędnych telefonów. Przeprowadzona na portalu HaloDoktorze.pl rejestracja będzie automatycznie widoczna zarówno u osób pracujących w rejestracji jak i w gabinecie lekarskim.

Dla placówki medycznej integracja OptiMED24 z portalem HaloDoktorze.pl oznacza oszczędność nawet kilkudziesięciu godzin czasu miesięcznie straconego przy klasycznej telefonicznej rejestracji. Placówka zyskuje dodatkowy kanał oferowania swoich usług. Kalendarz online zsynchronizowany z oprogramowaniem lekarza, to więcej pacjentów w gabinecie, całodobowa automatyczna rejestracja oraz pełna automatyzacja czynności administracyjnych.

Dostęp do usługi jest tak prosty jak zamawianie produktu w sklepie internetowym i może z niej korzystać każdy pacjent, który założy konto na Portalu HaloDoktorze.pl


Spółka Graphcom specjalizuje się we wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP produkcji Comarch. Oferta oparta na najnowocześniejszych produktach, teraz także medycznych oraz unikalnym sposobie analizy potrzeb klienta poprzez „Audyt korzyści”, prowadzi do skutecznej realizacji wdrożeń, pozwalających uzyskać klientom mierzalne rezultaty biznesowe.

2014-07-25