Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Graphcom kontynuuje promocję dla Biur Rachunkowych!

Rosnące zainteresowanie akcją promocyjną „Kup Optimę, a OC Twojego Biura Rachunkowego możesz mieć za darmo”, skłoniło organizatorów do kontynuacji akcji również w 2015 roku.

Graphcom, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zainteresowanych kupnem systemu w wersji online, wzbogacił promocję również o ten typ usługi. Od teraz Biura Rachunkowe, które zakupiły polisę OC za pośrednictwem portalu www.frontin.pl  otrzymują szansę na zwrot nawet 100% jej wartości.

Wystarczy, że w ciągu miesiąca od zakupu polisy, wykupią w Graphcom licencje systemu Comarch ERP Optima, w jednym z poniższych wariantów:

  • w wersji stacjonarnej. Podobnie jak w ubiegłym roku obowiązywać będzie poniższych model:
    Pakiet 1 Comarch ERP Optima BR
  • w wersji online. W przypadku zakupu systemu w modelu usługowym, klienci otrzymają zwrot równowartości 2 miesięcy abonamentowych, wg. poniższego modelu:
Comarch ERP Optima w wersji dla Biur Rachunkowych, to sprawdzone na rynku oprogramowanie wykorzystywane w ponad 4.000 biur rachunkowych. Program został stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy biur rachunkowych i doradców podatkowych. Moduł  stanowi panel wspierający codzienną pracę księgowego, w odniesieniu do kilku lub wszystkich obsługiwanych klientów. Funkcjonalności tj. praca na wielu bazach, seryjne naliczanie i wysyłanie e-deklaracji, czy internetowa wymiana dokumentów z klientem, znacząco usprawniają jego obsługę.

Dostęp do danych finansowych i handlowych, a także możliwość przygotowania szybkich raportów i analiz obrazujących ilość czasu poświęconego na obsługę klienta, efektywność pracy pracowników czy kontrolę terminowości realizacji działań  pozwalają w prosty sposób zarządzać pracą biura, z każdego miejsca, o dowolnej porze. Więcej informacji na temat Comarch ERP Optima dla Biur Rachunkowych.

2015-02-16