Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Graphcom liderem sprzedaży rozwiązań Comarch ERP Mobile

Na początku października br., w hotelu Andel’s w Łodzi odbyła się coroczna konferencja partnerów Comarch. Celem konferencji było poszerzenie wiedzy o produktach Comarch, a także wymiana pomysłów i informacji o najnowszych trendach dotyczących sektora ERP.

Ostatniego dnia spotkania, podczas uroczystej gali, Prezes Graphcom – Tomasz Krause, odebrał  w imieniu spółki, tytuł „Lidera Sprzedaży Rozwiązań Comarch ERP Mobile”. Otrzymana statuetka jest uhonorowaniem silnego zaangażowania spółki w promocje i sprzedaż rozwiązań mobilnych marki Comarch.
 


Comarch ERP Mobile to grupa nowoczesnych narzędzi dostępnych zarówno na smartfony jak i tablety, która wspiera kluczowe procesy firmy, tj. sprzedaż, magazyn, backup danych czy analizy Business Intelligence. Dzięki aplikacjom menedżerowie mogą skuteczniej zarządzać, a handlowcy sprawniej realizować swoje zadania przebywając poza biurem. Platforma pozwala także ograniczyć pomyki w magazynie oraz zmniejszyć koszty funkcjonowania działu logistyki.

Wszystkie rozwiązania kompatybilne są z systemem Comarch ERP XL, który jest najchętniej kupowanym system klasy ERP w Polsce. Oprogramowanie z powodzeniem wykorzystywane jest zarówno w przedsiębiorstwach jednooddziałowych, jak i w organizacjach o skomplikowanej i rozproszonej strukturze. Integralność danych zapewnia szybki dostęp do poszukiwanej informacji, a automatyzacja procesów pozwala na znaczną redukcję kosztów. Więcej informacji o narzędziach Comarch ERP Mobile
 

Nie zwlekaj! Już dziś zoptymalizuj procesy w Twoim przedsiębiorstwie! Skontaktuj się z nami!

2015-11-02