Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Graphcom rozszerza program partnerski o darmowe konsultacje prawne

Rosnące zainteresowanie Biur Rachunkowych programem partnerskim Graphcom, skłoniło organizatora do jego rozszerzenia o darmowe konsultacje prawne. Od teraz klienci Graphcom, mają szansę na pozyskanie nie tylko 10% prowizji za każdorazowe polecenie klienta zainteresowanego zakupem systemu ERP, ale wraz z zakupem systemu przez poleconego klienta czy kupnem przez biuro lub poleconego klienta usług Graphcom, biura nabywają prawo do darmowej konsultacji prawnej.

Konsultacje prawne odbywać się będą z radcą prawnym lub adwokatem, a klient będzie mógł samodzielnie wybrać tematykę doradztwa. Konsultacje oferowane przez Graphcom dotyczą takich dziedzin prawa jak: prawo spółek, prawo cywilne, postępowanie cywilne, prawo pracy, prawo zamówień publicznych oraz problematyki związanej z obrotem i gospodarowaniem nieruchomościami. Biura Rachunkowe będą mogły skorzystać z konsultacji w siedzibie Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych KLEPAS KRAUSE lub zdecydować się na konsultacje zdalne (mailowe/telefoniczne). Rozszerzenie programu partnerskiego obowiązuje do końca 2015 roku. Więcej informacji o programie partnerskim dla Biur Rachunkowych.

Graphcom specjalizuje się we wdrożeniach systemów ERP produkcji Comarch, realizując największe projekty wdrożeniowe  w kraju. Nowoczesne produkty, innowacyjny sposób analizy potrzeb klienta, a także pomoc w pozyskiwaniu funduszy unijnych, pozwalają klientom uzyskać wymierne rezultaty biznesowe. Nowa Perspektywa Unijna 2014-2020.

2015-05-13