Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

IV Kongres Zarządzania w Ochronie Zdrowia

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne już wydarzenie skierowane do kadry zarządzającej placówkami medycznymi.  IV Kongres Zarządzania w Ochronie Zdrowia, który odbędzie się 15.11.2018 r. w Warszawie będzie doskonałą okazją zarówno do wspólnej dyskusji, jak i refleksji nad zmianami, które można obecnie obserwować w polskim sektorze ochrony zdrowia. 


Nowoczesne podejście do zarządzania placówką medyczną


Aktualne trendy, a także innowacyjne technologie niewątpliwie rzutują na sposób zarządzania podmiotami medycznymi. Jak odnaleźć się we współczesnych realiach, na jakie rozwiązania zwrócić uwagę  i w jaki sposób skutecznie zintegrować obszar prawny, wizerunkowy i biznesowy? Każde z tych zagadnień zostanie poruszone przez ekspertów cieszących się uznaniem w wymienionych dziedzinach. Bezpłatny udział, mnogość ścieżek tematycznych, a także okazja do spotkania z firmami, które zaprezentują rozwiązania pozwalające efektywnie zarządzać placówką medyczną, to tylko niektóre korzyści z uczestnictwa w wydarzeniu.Dlaczego warto odwiedzić nasze stoisko?


Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska, na którym można będzie dowiedzieć się m.in jakie możliwości zapewnia system klasy HIS (Hospital Information System). Zachęcamy również do wysłuchania merytorycznej prelekcji na ten temat, którą wygłosi Tomasz Krause, Prezes Zarządu i Dyrektor ds. sprzedaży w firmie Graphcom.

Konkurs dla uczestników konferencji


Na naszym stoisku będzie można również bezpośrednio przetestować nowoczesne rozwiązania telemedyczne, w tym opaskę życia, pulsoksymetr czy mobilne EKG. Na tym jednak nie koniec atrakcji, ponieważ wśród osób odwiedzających nasze stoisko rozlosujemy nagrody: 10 opasek życia, które zwycięzcy będą mogli bezpłatnie testować przez 1 miesiąc. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest  pozostawienie na naszym stoisku swojej wizytówkiW razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

2018-10-31