Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Kompleksowe i efektywne wsparcie produkcji dzięki Comarch ERP XL!

Twoje przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją? Chcesz usprawnić procesy okołoprodukcyjne, aby zapewnić na czas dostępność surowców? A może chcesz w prosty i szybki sposób wesprzeć produkcję i sprzedaż wyrobów pod indywidualne zamówienie? Zobacz jak system Comarch ERP XL wspiera przedsiębiorstwa produkcyjne!


 
Bez względu na to czy Twoje przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją seryjną, jednostkową czy procesową, potrzebujesz niezbędnych i dostosowanych do Twoich potrzeb rozwiązań informatycznych. System Comarch ERP XL to nowoczesne oprogramowanie dostosowane do wymogów firm produkcyjnych.

System zapewnia kompleksowe wsparcie w zarządzaniu produkcją, zarówno seryjną, jak i jednostkową. Pozwala na planowanie, harmonogramowanie i realizację zleceń produkcyjnych oraz rozliczenie i analizę wszystkich kosztów związanych z procesem produkcji. Oprogramowanie wspiera również wszystkie pozostałe obszary przedsiębiorstw produkcyjnych, tj. sprzedaż, serwis logistyka czy księgowość.
 
 
System wspiera także w konfiguracji produktów pod indywidualne zamówienie, pozwala na dokładną kalkulację kosztów wytworzenia produktów oraz na symulację cen sprzedaży w oparciu o szereg parametrów.

Comarch ERP XL wspiera także proces wytwarzania produktów lub uzyskiwania składników z produktów. Pozwala również na łatwe definiowanie receptur kompletacji/dekompletacji, w tym możliwość tworzenia wielu receptur dla konkretnego wyrobu i rozliczanie zasobów materiałowych oraz usług,   

System wspiera także w pełnym łańcuchu obiegu dokumentów, w ramach danego projektu (dokumenty zamówień, dokumenty handlowe i magazynowe, obiekty projektowo-produkcyjne) i ewidencję umów realizowanych w ramach projektów.

Dodatkowe narzędzia autorskie Graphcom, kompatybilne z systemem Comarch ERP XL, wspierają przedsiębiorstwa produkcyjne w m.in.:
Czy wiesz, że Comarch ERP XL to najchętniej kupowany system klasy ERP w Polsce, z którego obecnie korzysta ponad 4.000 przedsiębiorstw? System z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno w przedsiębiorstwach jednooddziałowych, jak i w organizacjach o skomplikowanej i rozproszonej strukturze. Integralność danych zapewnia szybki dostęp do poszukiwanej informacji, a automatyzacja procesów pozwala na znaczną redukcję kosztów.

2017-01-19