Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Mechanizm do aktualizacji cen od Graphcom

Prowadzisz sklep internetowy? Ceny oferowanych przez Ciebie produktów zmieniają się w zależności od cen dostawcy? Szukasz narzędzia, które umożliwi ich szybką modyfikację? Wybierz mechanizm do aktualizacji cen, proponowany przez spółkę Graphcom!

Mechanizm do aktualizacji cen to narzędzie, które pozwala na sprawne i zaawansowane zarządzanie cenami towarów. Rozwiązanie umożliwia zmianę wartości ceny o wskazany procent lub kwotę, a także według cennika źródłowego. Wszystkie operacje wykonywane są dla wskazanych grup towarowych, producentów lub dostawców. Operator może wykonać aktualizację cen z poziomu systemu, w dodatkowym oknie aplikacji. Dodatkowo, w prosty sposób może definiować pewnego rodzaju scenariusze zmiany cen - np. określając godzinę, o której ceny powinny zaktualizować się o wskazany parametr.

Narzędzie idealnie sprawdza się w przedsiębiorstwach, sprzedających dużą liczbę produktów, za pośrednictwem sklepu internetowego, w którym reakcja na zmiany cen dostawcy jest kluczowa, aby wyprzedzić konkurencję i pozyskać klienta.

Mechanizm do aktualizacji cen, w połączeniu z Mechanizmem do aktualizacji stanów magazynowych oraz cen zakupu u dostawców, gwarantuje kompleksowe narzędzie, które zaktualizuje ceny zakupu u dostawcy, a następnie zmieni ceny sprzedaży w sklepie internetowym, wzorując się na cenie zakupu u dostawcy.

Wdrożenie rozwiązania oferowanego przez Graphcom zapewnia łatwość i wygodę obsługi oraz szybką aktualizację cen, dzięki czemu pozwala na szybką reakcji na zmiany rynku i wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa. Narzędzie wzbogaca standardową funkcjonalność systemów Comarch ERP i jest w pełni kompatybilne z systemem Comarch ERP Optima, w przyszłości planowana jest również współpraca z oprogramowaniem Comarch ERP XL.


2015-10-15