Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Mechanizm do obsługi procesu faktur elektronicznych

Twoi pracownicy poświęcają dużą ilość czasu na przygotowanie i wysyłkę faktur elektronicznych? Każdorazowo ręcznie i pojedynczo wysyłają e-maile z dokumentami sprzedażowymi? Szukasz narzędzia, które pomoże przyspieszyć ten proces, a zarazem zredukuje do minimum liczbę błędów? Wykorzystaj mechanizm do obsługi faktur elektronicznych od Graphcom!

Mechanizm do obsługi procesu generowania i wysyłki faktur elektronicznych, jest narzędziem, które umożliwia automatyczną wysyłkę faktur, wygenerowanych i wyeksportowanych wcześniej do formatu PDF, za pośrednictwem poczty elektronicznej. Narzędzie jest w pełni konfigurowalne i pozwala określić m.in.:

  • czy kontrahent ma otrzymywać faktury elektronicznie,
  • adresy e-mail, na które mają zostać wysłane dokumenty,
  • definicję wyglądu treści maila, w którym załączamy fakturę w formie pliku PDF,
  • wzór wydruku faktury, który ma zostać wysłany do klienta.

Narzędzie charakteryzuje się wyjątkową intuicyjnością i niezawodnością. Jego wdrożenie zdejmuje z operatorów systemu znaczną ilość pracy, przyczynia się do zminimalizowania czasochłonnych operacji, a także wyraźnej redukcji błędów i pomyłek.

Dodatkowo, oprócz wysyłki maili, mechanizm archiwizuje wysyłane dokumenty w wybranym katalogu. Foldery podzielone są na lata i miesiące, co ułatwia ewentualne wyjaśnienia podczas kontroli Urzędu Skarbowego.

Mechanizm jest w pełni kompatybilny z systemem Comarch ERP XL, w przyszłości planowana jest także współpraca z oprogramowaniem Comarch ERP OPTIMA. Narzędzie zostało z sukcesem zaimplementowane w przedsiębiorstwach z branży budowlanej, spożywczej oraz elektro - AGD. Aplikacja znajdzie zastosowanie także w przedsiębiorstwach z innych branż i przyczyni się do znacznej oszczędności czasu, a przede wszystkim do redukcji ponoszonych kosztów.

2015-12-01