Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Mechanizm do przyjmowania zamówień sprzedaży dla branży optycznej

Jesteś producentem lub dystrybutorem soczewek okularowch? Działasz na systemie Comarch ERP XL? Borykasz się z problemem braku ergonomii w składaniu zamówień? Chcesz zminimalizować błędy powstające przy ich tworzeniu? Zobacz jak mechanizm do przyjmowania zamówień od Graphcom, wspiera branżę optyczną!

Stworzony przez Graphcom mechanizm do przyjmowania zamówień sprzedaży dla branży optycznej, to rozbudowana aplikacja działająca zarówno na standardowym monitorze komputera jak i na panelu dotykowym. Umożliwia pracę w trzech modułach. Jeden z nich przeznaczony jest do zamawiania soczewek magazynowych, drugi do zamawiania soczewek recepturowych, a trzeci moduł przeznaczony jest dla szlifierni.

Mechanizm umożliwia ergonomiczne składanie zamówień wszelkiego rodzaju usług optycznych, dzięki czemu zdawanie zleceń jest prostsze i szybsze. Zaszyte algorytmy działają w momencie zamawiania odpowiedniej soczewki lub innego elementu okularów. Podczas składania zamówienia w gotowych polach należy jedynie nadać wartości przypisanym parametrom.

Aplikacja niweluje występowanie błędów podczas generowania zamówień oraz pozwala na szybkie zapisanie niezbędnych parametrów. W efekcie firma nie jest narażona na dodatkowe straty i częste reklamacje klientów. Dodatkowo narzędzie pozwala automatycznie przekazać zamówienia do pracowni szlifierniczej, dzięki czemu zapewniony jest bezpieczny i szybki przekaz informacji.newsletter templates powered by FreshMail

2016-02-29