Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Nie przegap okazji! Kup system Comarch ERP Optima, aż 20% taniej!

Prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo? Twój obecny system ERP nie spełnia Twoich oczekiwań? Skorzystaj z promocji Optimalna zmiana i wymień dotychczasowe oprogramowanie na Comarch ERP Optima. Tylko teraz decydując się na zakup systemu Comarch, otrzymasz aż 20% rabatu na zakup licencji. 

Comarch ERP Optima to narzędzie dedykowane dla mikro, małych i średnich firm działających w różnych branżach. System pozwala w łatwy i szybki sposób wystawić faktury, obsłużyć magazyn, zaksięgować dokumenty, naliczyć wypłaty oraz rozliczyć się z urzędami. Comarch ERP Optima wybrało już ponad 50 000 Klientów, co klasyfikuje system jako jeden z najchętniej wybieranych programów do obsługi małych i średnich firm! Więcej informacji o korzyściach z wdrożenia systemu Comarch ERP Optima.
 
Promocja uprawnia przedsiębiorstwo do:
  • zakupu programu Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej z 20% rabatem,
  • zakupu programu Comarch ERP Optima w wersji online z 20% rabatem, przez okres 12 miesięcy abonamentowych,
  • zakup programu w wersji dla biur rachunkowych z 20% rabatem.

Oferta promocyjna trwa do 30 czerwca i kierowana jest do nowych klientów, którzy nie są klientami firmy Comarch i posiadają dowód zakupu dotychczasowego oprogramowania. 
 
Nie zwlekaj, już dziś skontaktuj się z naszym konsultantem.
 
Nie kupuj kota w worku! Zapoznaj się z funkcjonalnościami Comarch ERP Optima - pobierz bezpłatne DEMO.Pobierz regulamin promocji

2016-05-05