Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Nowa szansa na dofinansowanie unijne

Państwa firma ma ciekawy pomysł na biznes? Stawiacie Państwo na innowacyjne rozwiązania i szukacie sposobu na sfinansowanie nowej inwestycji? Jeśli tak, zachęcamy do sprawdzenia jakie szanse na dotacje ma Państwa przedsiębiorstwo, w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Inteligentny Rozwój to jeden z 6 programów, w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020. Jest to drugi pod względem wielkości budżetu, program realizowany w Polsce, finansujący badania, rozwój, a także innowacje. POIR kierowany jest do przedsiębiorstw, które chcą wprowadzić na rynek nowy produkt lub uruchomić innowacyjny proces wytwarzania już istniejącego produktu.

W ramach programu sfinansować można badania przemysłowe i prace rozwojowe związane ze stworzeniem prototypu produktu, usługi lub procesu, a także wytworzenie prototypu. Kosztem kwalifikowanym będą wynagrodzenia, podwykonawstwo, aparatura, sprzęt laboratoryjny, maszyny, a także koszty budynków i gruntów. Poziom wsparcia w zależności od wielkości przedsiębiorstwa wynosić będzie od 25% do 80%. Wielkość projektów: od 2 mln PLN (koszty kwalifikowane).

Nabór wniosków odbędzie się już w czerwcu to zatem ostatni moment na rozwój firmy ze wsparciem unijnych funduszy.

Uwaga:  chcielibyśmy zaoferować Państwu rabat w wysokości 1.000 zł na usługę napisania wniosku o dofinansowanie
 

2015-05-06