Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Ostatni dzwonek na dofinansowanie 3.2 RPO dla śląskich przedsiębiorstw!

Prowadzisz firmę na terenie województwa śląskiego? Chcesz zainwestować w rozwój przedsiębiorstwa? Planujesz inwestycje w nowoczesne maszyny? A może chcesz wprowadzić na rynek nowe lub ulepszone produkty lub usługi? Jeśli tak, zobacz jakie szanse na dofinansowanie ma Twoje przedsiębiorstwo w ramach dofinansowania 3.2 RPO!

Dofinansowanie 3.2 RPO województwa śląskiego, kierowane jest do przedsiębiorstw z sektora MŚP, które chcą inwestować we wdrożenie innowacji w swojej działalności. Pozyskane środki przeznaczyć można na inwestycje w maszyny, środki trwałe, sprzęt produkcyjny oraz wartości niematerialne i prawne, które niezbędne są do wytworzenia nowych produktów lub usług.

Maksymalny poziom dofinansowania wynosi od 45% do 55%, a maksymalna kwota dofinansowania to, aż 2.000.000 PLN
Nabór wniosków trwa tylko do 28 lutego 2017 r., to zatem ostatni moment na podjęcie stosownych kroków!

Graphcom poleca spółkę Supra Serwis, która wspiera klientów we wszystkich etapach ubiegania się o dofinansowanie, począwszy od napisania wniosku o dotację, poprzez złożenie wniosku o płatność i zamknięcie całego procesu dofinansowania. Projekty naszych klientów zostały profesjonalnie rozliczone. Tylko z POIG, działanie 8.2, klientom Supra Serwis  przyznano w sumie ponad 9.000.000 zł dofinansowania.

2017-02-01