Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Ostatni miesiąc obowiązywania promocji „Kup Optimę, a OC Twojego Biura Rachunkowego możesz mieć za darmo!

Jeszcze tylko w grudniu obowiązywać będzie atrakcyjna promocja, która upoważnia Biura Rachunkowe do nabycia darmowej polisy OC! Przedsiębiorcy prowadzący działalność, w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a także księgowi etatowi, którzy do końca 2015 roku  wykupią lub przedłużą polisę OC Biura Rachunkowego, na portalu frontin.pl otrzymają możliwość zwrotu nawet 100% jej wartości! Wystarczy, że w ciągu miesiąca od zakupu ubezpieczenia, zakupią licencje systemu Comarch ERP Optima u autoryzowanego partnera Comarch - Graphcom.

Przykład: Kupując Optimę w pakiecie Doradca Podatkowy PLUS, Biura otrzymują voucher w wysokości 580 zł, który pokryje 100% kosztów zakupu polisy OC. Więcej informacji o promocji „Kup Optimę, a OC Twojego Biura Rachunkowego możesz mieć za darmo”.
 
Comarch ERP Optima w wersji dla Biur Rachunkowych to sprawdzone na rynku oprogramowanie wykorzystywane w ponad 7.000 biur rachunkowych. Program został stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy biur rachunkowych i doradców podatkowych. Stanowi on wsparcie codziennej pracy księgowego w odniesieniu do kilku lub wszystkich obsługiwanych klientów. System umożliwia m.in.:

  • pracę na wielu bazach,
  • seryjne naliczanie deklaracji dla wielu firm jednocześnie,
  • seryjne wysyłanie e-deklaracji dla wielu firm,
  • seryjne kopie bezpieczeństwa i konwersje wielu baz,
  • przygotowanie szybkich raportów dla menadżera biura rachunkowego obrazującego ilość czasu poświęconego na obsługę klienta, ilość czasu pracy wykonanej przez pracowników biura, ilość dokumentów wprowadzonych, zaksięgowanych i wiele innych,
  • kontrolę dokumentów niezaksięgowanych ,
  • możliwość kontroli dla wszystkich firm limitów np. VAT .
  • Wdrożenie Comarch ERP usprawnia proces zarządzania biurem rachunkowym oraz przyspiesza obsługę klientów. Intuicyjna obsługa sprawia, że jego nauka staje się szybka i prosta.

2015-12-02