Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Ostatnia szansa na dofinansowanie dla wielkopolskich przedsiębiorstw!

Prowadzisz działalność na terenie województwa wielkopolskiego? Planujesz inwestycje w nabycie środków trwałych lub nowoczesnego oprogramowania wspierającego biznes? A może rozważasz zakup materiałów i usług budowlanych? Chcesz, aby efektem inwestycji był nowy lub unowocześniony produkt lub usługa? Jeśli tak, wykorzystaj ostatnią szansę na dofinansowanie, w ramach działania 1.5.2 „Wzmocnienie konkurencyjnośći kluczowych obszarów gospodarki”.

Działanie 1.5.2 kierowane jest do wielkopolskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. W ramach dofinansowania sfinansować można zakup środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, licencji systemu ERP wraz z wdrożeniem, a także materiałów i usług budowlanych. Poziom wsparcia wynosić będzie od 35%-45%. Minimalna wartość dofinansowania to 50.000 zł, maksymalna, aż 5.000.000 zł. Nabór wniosków odbywać się będzie do 30 listopada, to zatem ostatni moment na rozwój firmy przy wsparciu unijnych funduszy.

Graphcom, poleca spółkę Supra Serwis, która dysponuje szeroką wiedzą na temat możliwych do sfinansowania projektów, i już dziś zachęca wszystkich przedsiębiorców do zgłaszania się ze swoimi inwestycjami. Dzięki temu możliwe będzie złożenie wniosku w terminie.

Supra Serwis wspiera klientów na wszystkich etapach ubiegania się o dofinansowanie, począwszy od napisania wniosku o dotację, poprzez rozliczenie projektu i zamknięcie całego procesu dofinansowania. Dodatkowo spółka zapewnia wsparcie z zakresu wykazania i udokumentowania innowacyjności zastosowanych rozwiązań.

2015-11-09