Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Ostatnia szansa na dotację w mazowieckim!

Rozważasz wdrożenie systemu ERP, ale szukasz sposobu na sensowne sfinansowanie takiej inwestycji? A może planujesz zakup nowoczesnych maszyn, ale nie masz wystarczającej gotówki? Jeśli przynajmniej jedno z pytań dotyczy właśnie Ciebie, wykorzystaj OSTATNIĄ SZANSĘ NA DOTACJĘ w województwie mazowieckim!

30 lipca 2014 r. ogłoszony został konkurs na dofinansowanie projektów inwestycyjnych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego, w ramach Działania 1.5 „Rozwój przedsiębiorczości Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013”.

Dofinansowanie pozwala sfinansować inwestycje obejmujące zakup środków trwałych (maszyny, urządzenia, środki transportu), a także wartości niematerialnych i prawnych (licencje i komputery). W ramach projektu przedsiębiorcy mogą uzyskać dofinansowanie w wysokości 50% wartości projektu. Minimalna kwota wsparcia, o którą można się ubiegać to 300.000 zł, a maksymalna 800.000 zł.

Nabór wniosków odbędzie się w terminie 01.08. – 31.08.2014 r. To ostatni moment, aby zadbać o rozwoju firmy przy wsparciu zewnętrznych funduszy.

Spółka Graphcom wspiera klientów na wszystkich etapach, począwszy od napisania wniosku o dotację, poprzez złożenie wniosku o płatność i zamknięcie całego procesu dofinansowania. Projekty naszych klientów zostały profesjonalnie rozliczone. Tylko z POIG, działanie 8.2, klientom Graphcom przyznano w sumie prawie 7 mln zł dofinansowania na projekty informatyczne.

Graphcom Sp. z o.o. specjalizuje się we wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP produkcji Comarch. Oferta oparta na najnowocześniejszych produktach oraz unikalnym sposobie analizy potrzeb klienta poprzez „Audyt korzyści”, prowadzi do skutecznej realizacji wdrożeń, pozwalających uzyskać klientom mierzalne rezultaty biznesowe.

2014-08-01