Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Ostatnie miesiące obowiązywania promocji „Kup Optimę, a OC Twojego Biura Rachunkowego możesz mieć za darmo!

Jeszcze tylko przez 4 miesiące obowiązywać będzie wyjątkowa promocja, upoważniająca Biura Rachunkowe do nabycia polisy OC ze 100% zniżką! Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą, w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a także księgowi etatowi, którzy do końca 2015 roku  wykupią lub przedłużą polisę OC Biura Rachunkowego, na portalu frontin.pl otrzymają możliwość zwrotu nawet 100% jej wartości! Wystarczy, że w ciągu miesiąca od zakupu ubezpieczenia, zakupią licencje systemu Comarch ERP Optima proponowanego przez spółkę Graphcom.

Przykład: Kupując Optimę w pakiecie Doradca Podatkowy PLUS, Biura otrzymują voucher w wysokości 580 zł, który pokryje 100% kosztów zakupu polisy OC. Więcej informacji o promocji „Kup Optimę, a OC Twojego Biura Rachunkowego możesz mieć za darmo”.

 
Comarch ERP Optima w wersji dla Biur Rachunkowych
to sprawdzone na rynku oprogramowanie wykorzystywane w ponad 4.000 biur rachunkowych. Program został stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy biur rachunkowych i doradców podatkowych. Stanowi wsparcie codziennej pracy księgowego w odniesieniu do kilku lub wszystkich obsługiwanych klientów. Funkcjonalności takie jak: praca na wielu bazach, seryjne naliczanie i wysyłanie e-deklaracji, czy zautomatyzowana wymiana dokumentów z klientem, znacząco usprawniają jego obsługę.2015-08-24