Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Porozmawiajmy o dotacjach w Szczecinie!

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się jak niskim kosztem podnieść kwalifikacje swoich pracowników, albo rozważasz inwestycje w zakup maszyn, nowoczesne rozwiązania informatyczne lub wprowadzenie na rynek nowych lub unowocześnionych produktów - przyjdź na bezpłatne seminarium dotacyjne i dowiedz się, jakie możliwości dają Ci nowe konkursy!

Na seminarium dowiesz się jak pozyskać najlepsze dofinansowanie dla Twojej firmy!Możesz otrzymać nawet 3 000 000 zł dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego, które możesz przeznaczyć na zakup nowych maszyn, rozbudowę parku technologicznego lub inwestycję w środki transportu czy nowoczesne systemy zarządzania. 
 
Przy pomocy dotacji z Krajowego Funduszu Szkoleniowego możesz podnieść kwalifikacje zarówno swoje jak i Twoich pracowników. Na seminarium dotacyjnym uzyskasz informacje jak pokryć koszty kursów, szkoleń i studiów podyplomowych nawet do 100%!
Aby z sukcesem aplikować po środki pomocowe ze źródeł krajowych i unijnych, warto już teraz zapoznać się z planowanymi programami oraz zasadami przyznawania dotacji! Weź udział w bezpłatnym seminarium "Finansowanie inwestycji ze środków Unii Europejskiej, czyli jak pozyskać fundusze na rozwój biznesu" i dowiedz się, jak pozyskać najlepsze dofinansowanie dla Twojej firmy. 
 
Seminarium organizowane przez Graphcom, odbędzie się 16 lutego w godzinach 12.00 - 14.00 w Szczecinie. Dokładne informacje dotyczące lokalizacji zostaną podane już wkrótce, ale już dziś możesz dokonać bezpłatnej rejestracji pod adresem:  http://graphcom.pl/konferencje/seminarium-dotacyjne-szczecin
 


newsletter templates powered by FreshMail

2016-01-14