Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Postaw na Comarch ERP Optima BR i odbierz darmową polisę OC od Graphcom i Friontine.pl!

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, zobowiązani są do zawarcia umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną przez nich działalnością. Teraz wykupując lub przedłużając polisę na frontin.pl otrzymujesz możliwość zwrotu nawet 100% jej wartości! Wystarczy, że w ciągu miesiąca od zakupu ubezpieczenia, zakupisz licencje systemu Comarch ERP Optima proponowanego przez spółkę Graphcom.  

Przykład: Kupując Optimę w pakiecie Doradca Podatkowy PLUS otrzymujesz voucher w wysokości 580 zł, który pokryje 100% kosztów zakupu polisy OC. Więcej informacji tutaj.

Comarch ERP Optima w wersji dla Biur Rachunkowych to sprawdzone na rynku oprogramowanie wykorzystywane w ponad 4.000 biur rachunkowych. Program został stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy biur rachunkowych i doradców podatkowych. Moduł  stanowi panel wspierający codzienną pracę księgowego w odniesieniu do kilku lub wszystkich obsługiwanych klientów. Funkcjonalności tj. praca na wielu bazach, seryjne naliczanie i wysyłanie e-deklaracji, czy internetowa wymiana dokumentów z klientem, znacząco usprawniają jego obsługę.

Uwaga! 1 września 2014 roku  Graphcom uruchomił program partnerski dla klientów prowadzących działalność w zakresie doradztwa podatkowego i księgowego. Od teraz Biura Rachunkowe, będące klientami Graphcom, mają możliwość pozyskania, aż 10% prowizji za każdorazowe polecenie klienta zainteresowanego zakupem systemu Comarch ERP. Dodatkowo w ramach wykorzystanych przez poleconego klienta usług, Biuro Rachunkowe otrzyma darmowe godziny usług szkoleniowych lub konsultingowych. Dowiedz się więcej o programie partnerskim Graphcom.


Graphcom Sp. z o.o. specjalizuje się we wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP produkcji Comarch. Oferta oparta na najnowocześniejszych produktach oraz unikalnym sposobie analizy potrzeb klienta poprzez „Audyt korzyści”, prowadzi do skutecznej realizacji wdrożeń, pozwalających uzyskać klientom mierzalne rezultaty biznesowe.

Frontin.pl to platforma internetowa służąca specjalistom grup zawodowych do uzyskania najlepszych i najtańszych ubezpieczeń, w tym przede wszystkim obowiązkowego ubezpieczenia OC w związku z wykonywaniem zawodu.

2014-09-11