Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Pozyskaj 100% dofinansowania na szkolenia Twoich pracowników!

Chciałbyś podwyższyć kompetencje swoich pracowników? Rozważasz podnoszenie kwalifikacji? Zamierzasz inwestować w rozwój swojej kadry? Sprawdź na co możesz przeznaczyć środki z Krajowego Funduszu Szkoleń!

O dofinansowanie w ramach KFS mogą wystąpić wszyscy pracodawcy, chcący inwestować w podnoszenie kwalifikacji zarówno swoich jak i pracowników zatrudnionych na umowę o pracę. Co ważne - nie ma limitu wiekowego ani stażu pracy, zatem w szkoleniach mogą wziąć udział zarówno nowi pracownicy oraz Ci z dłuższym doświadczeniem.
 
W ramach działania na projekty szkoleniowe z Krajowego Funduszu Szkoleń można przeznaczyć między innymi na: 
  • kursy i studia podyplomowe realizowane za zgodą pracodawcy, 
  • egzaminy dyplomowe potwierdzające nabycie umiejętności, 
  • niezbędne badania lekarskie lub psychologiczne wymagane do podjęcia kształcenia lub pracy zawodowej.
 
Poziom dofinansowania jest uzależniony od wielkości firmy oraz liczby zatrudnionych pracowników. Dla przedsiębiorstw zatrudniających do 10 pracowników pokrywać będzie nawet 100%, a dla pozostałych przedsiębiorstw 80% kosztów kwalifikowanych.
 
Rozpoczęcie naboru wniosków przypada na pierwszy kwartał tego roku, ale dokładny termin uzależniony jest od lokalizacji instytucji zarządzających i pośredniczących. Budżet na to działanie jest ograniczony zatem nie czekaj zbyt długo -  to właściwy moment na podjęcie stosownych kroków.
 
Graphcom poleca spółkę Supra Serwis, która wspiera klientów na wszystkich etapach ubiegania się o dofinansowanie, począwszy od napisania wniosku o dotację, poprzez rozliczenie projektu i zamknięcie całego procesu dofinansowania. 
 


newsletter templates powered by FreshMail

2016-01-11