Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Promocja dla biur rachunkowych przedłużona!

Prowadzisz Biuro Rachunkowe? Planujesz zakup nowoczesnego systemu wspierającego pracą biura? Nie zwlekaj! Usprawnij pracę Twojego Biura Rachunkowego kupując system Comarch ERP Optima i odbierz darmową polisę OC od Graphcom i frontin.pl!

 
Z uwagi na duże zainteresowanie, Graphcom zdecydował się kontynuować do końca czerwca promocję  "Kup Optimę, a OC Twojego Biura Rachunkowego możesz mieć za darmo". Biura Rachunkowe, które zakupiły polisę OC za pośrednictwem portalu frontin.pl otrzymują szansę na zwrot nawet 100% jej wartości! Wystarczy, że w ciągu miesiąca od zakupu polisy, wykupią w Graphcom licencje systemu Comarch ERP Optima.
 
Comarch ERP Optima w wersji dla Biur Rachunkowych to sprawdzone na rynku oprogramowanie wykorzystywane w ponad 5.000 biur rachunkowych. Program został stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy biur rachunkowych i doradców podatkowych. Funkcjonalności tj. praca na wielu bazach, seryjne naliczanie i wysyłanie e-deklaracji, czy internetowa wymiana dokumentów z klientem, znacząco usprawniają jego obsługę.

Graphcom Sp. z o.o. specjalizuje się we wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP produkcji Comarch. Oferta oparta na najnowocześniejszych produktach oraz unikalnym sposobie analizy potrzeb klienta poprzez „Audyt korzyści”, prowadzi do skutecznej realizacji wdrożeń, pozwalających uzyskać klientom mierzalne rezultaty biznesowe .

Frontin.pl to platforma internetowa służąca specjalistom grup zawodowych do uzyskania najlepszych i najtańszych ubezpieczeń, w tym przede wszystkim obowiązkowego ubezpieczenia OC w związku z wykonywaniem zawodu.


 
Poznaj regulamin promocji.

newsletter templates powered by FreshMail

2016-01-15