Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Prowadzisz Biuro Rachunkowe? Postaw na Comarch ERP Optima, weź udział w programie partnerskim Graphcom i zacznij zarabiać!

1 września 2014 roku Graphcom uruchomił program partnerski dla klientów prowadzących działalność w zakresie doradztwa podatkowego i księgowego. Od teraz Biura Rachunkowe, będące klientami Graphcom, mają możliwość pozyskania, aż 10% prowizji za każdorazowe polecenie klienta zainteresowanego zakupem systemu Comarch ERP. Dodatkowo w ramach wykorzystanych przez poleconego klienta usług, Biuro Rachunkowe otrzyma darmowe godziny usług szkoleniowych lub konsultingowych. Dowiedz się więcej o programie partnerskim Graphcom.

Comarch ERP Optima w wersji dla Biur Rachunkowych to sprawdzone na rynku oprogramowanie wykorzystywane w ponad 4.000 biur rachunkowych. Program został stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy biur rachunkowych i doradców podatkowych. Stanowi wsparcie codziennej pracy księgowego w odniesieniu do kilku lub wszystkich obsługiwanych klientów. Funkcjonalności takie jak: praca na wielu bazach, seryjne naliczanie i wysyłanie e-deklaracji, czy zautomatyzowana wymiana dokumentów z klientem, znacząco usprawniają jego obsługę.

 

Możliwość przygotowania szybkich raportów obrazujących ilość czasu poświęconego na obsługę klienta, czy terminowość realizacji działań,  pozwalają w prosty sposób zarządzać pracą biura, z każdego miejsca, o dowolnej porze.

Wdrożenie oprogramowania usprawnia proces zarządzania biurem rachunkowym oraz przyspiesza obsługę klientów. Intuicyjna obsługa sprawia, że jego nauka staje się szybka i prosta. Możliwość dołączenia do społeczności iKsięgowość24 to gwarancja bezpłatnej reklamy w Internecie.

Uwaga! Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w zakresie usługowego prowadzenie ksiąg rachunkowych, zobowiązani są do zawarcia umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną przez nich działalnością. Teraz wykupując lub przedłużając polisę na frontin.pl otrzymujesz możliwość zwrotu nawet 100% jej wartości! Wystarczy, że w ciągu miesiąca od zakupu ubezpieczenia, zakupisz licencje systemu Comarch ERP Optima proponowanego przez spółkę Graphcom. Dowiedz się więcej o promocji "Kup Optimę, a OC Twojego Biura Rachunkowego  możesz mieć za darmo".


Graphcom specjalizuje się we wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP produkcji Comarch. Oferta oparta na najnowocześniejszych produktach oraz unikalnym sposobie analizy potrzeb klienta poprzez „Audyt korzyści”, prowadzi do skutecznej realizacji wdrożeń, pozwalających uzyskać klientom mierzalne rezultaty biznesowe.

2014-09-01