Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Przyjdź na bezpłatną konferencję i dowiedz się w jaki sposób zwiększyć zyski Twojego przedsiębiorstwa!

Już 22 kwietnia eksperci Graphcom i Synergy Poland zapraszają na bezpłatną konferencję „Redukcja kosztów operacyjnych i produkcyjnych efektem wdrożenia nowoczesnych systemów informatycznych”. Konferencja odbędzie się 22 kwietnia w Kaliszu i dotyczyć będzie nowoczesnych rozwiązań z obszaru BI/Workflow/B2B. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo tutaj.

Podczas konferencji na szczególną uwagę zasłuży wystąpienie Graphcom zatytułowane „Jak zwiększać zyski przedsiębiorstw z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi informatycznych”. Tematyka wystąpienia oparta będzie na przykładach z praktyki polskich przedsiębiorstw produkcyjnych i dystrybucyjnych, w których odpowiednie działania w zakresie optymalizacji procesów, skutecznie wpłynęły na poprawę efektywności oraz wzrost zysków. Podczas spotkania eksperci Graphcom podpowiedzą m.in. w jaki sposób system informatyczny wpływa na:

  • zmniejszenie kosztów własnych,
  • obniżenie kosztów obsługi klienta,
  • zwiększenie ilość zamówień, które można obsłużyć w ciągu dnia,
  • znaczące przyśpieszenie ewidencji czynności produkcyjnych,
  • zminimalizowanie wartości surowców na magazynie,
  • pozyskać środki unijne na rozwój przedsiębiorstwa.

Uwaga! Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają voucher o wartości 3000 zł na bezpłatny Audyt Korzyści. Dzięki analizie Graphcom dowiedzą się Państwo, jaką ilość roboczogodzin odzyska personel oraz na jaką kwotę dodatkowego przychodu może liczyć Państwa przedsiębiorstwo, zastosowując proponowane przez Graphcom rozwiązania organizacyjno-informatyczne.

 

2015-03-02