Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Relacja z Seminarium Sekretarzy - spotkanie z przedstawicielami JST

Za nami trzecia edycja Ogólnopolskiego Seminarium Sekretarzy. Przestawiciele HELPDESK ze Skórzewa połączyli siły z firmą Supra Serwis i Graphcom, oferując specjalistyczne rozwiązania dla jednostek samorządu terytorialnego. Wyniki współpracy zostały zaprezentowane 17 czerwca, w łódzkim hotelu Andels.


 
Ze względu na długoletnią znajomość problemów jednostek samorządowych, firma zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z Supra Serwis. Spółka specjalizuje się w kompleksowym pozyskiwaniu środków publicznych oraz rozliczaniu dofinansowanych projektów, którą w Łodzi reprezentował Łukasz Piskorz.

Z uwagi na zaplanowane dofinansowania unijne na ten rok, kierowane do jednostek samorządu terytorialnego, proponowane były wyposażenia sal sesyjnych w HD System Plus, a także e-usługi dla samorządów, świadczone na poziomie lokalnym i regionalnym. Uczestnicy seminarium mieli okazję porozmawiać o Elektronicznym Centrum Obsługi Obywatela z Moniką Błaszczak - przedstawicielką firmy Graphcom.
 
Wszystkie jednostki samorządu terytorialnego, zainteresowane wyposażeniem konferencyjnym i e-usługą, chcące pozyskać na ten cel dofinansowanie, zachęcamy do współpracy.

       
 

2016-06-21