Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Sprawdzony system do zarządzania firmą za 15 zł miesięcznie?

Prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo? Szukasz sprawdzonego systemu do zarządzania firmą przez internet? Wybierz Comarch ERP Optima w modelu usługowym!

Comarch ERP Optima Online to nowoczesny, w pełni funkcjonalny system stworzony z myślą o firmach z sektora MŚP, stawiających na innowacyjną pracę przez Internet. Oprogramowanie nie wymaga instalacji i umożliwia dostęp do aplikacji z dowolnego komputera z dostępem do internetu.

Rozwiązanie proponowane przez Graphcom, zbudowane jest z kilkunastu zintegrowanych ze sobą modułów, obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. System pozwala w szybki i prosty sposób wystawić faktury, obsłużyć magazyn, zaksięgować dokumenty, a także naliczyć wypłaty i rozliczyć się z urzędem.


Wybierając Comarch ERP Optima w modelu usługowym Twoje przedsiębiorstwo uniknie kosztów związanych z zakupem i implementacją systemu, zyskując jednocześnie funkcjonalny system z gwarancją stałej zgodności z obowiązującymi przepisami. Co więcej Comarch ERP Optima Online możesz mieć już za 15 zł/msc. Poznaj cennik Comarch ERP Optima Online.

2014-11-24