Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Szkolenia z obsługi komputera dla lekarzy

Zarządzasz prywatną placówką medyczną? Twoi pracownicy borykają się z problemem braku umiejętności podstawowej obsługi komputera? Szukasz sprawdzonej firmy, która pozwoli Twojemu personelowi w szybki sposób przyswoić niezbędną wiedzę? Postaw na profesjonalistów Graphcom i zwiększ efektywność Twoich pracowników!

Rosnąca liczba placówek medycznych inwestuje w nowoczesne technologie informatyczne, nie tylko po to aby dostosować się do wymogów ustawy, ale przede wszystkim, by w znaczący sposób usprawnić zarządzanie placówką i podnieść jakość świadczonych usług. Sprawna i efektywna obsługa pacjentów, nie jest jednak możliwa w przypadku słabo wyszkolonego personelu. Dedykowane szkolenia są zatem doskonałą metodą na pozyskanie umiejętności samodzielnej obsługi komputera i Internetu na potrzeby ewidencji Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM). 

Szkolenia Graphcom przeznaczone są dla lekarzy i personelu administracyjnego placówki medycznej. Wszystkie omawiane zagadnienia związane są z prowadzeniem dokumentacji medycznej w formie elektronicznej. Kursanci nabywają wiedzę z zakresu:

  • zasad prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej,
  • podstaw korzystania z komputera,
  • nabycia umiejętności edycji tekstu,
  • poruszania się po Internecie,
  • korzystania z poczty internetowej e-mail,
  • pracy na systemie Comarch MedNote.

Szkolenia Graphcom mają charakter praktycznych ćwiczeń podpartych teorią. Organizator dba o to, żeby praca odbywała się w małych grupach a każda osoba ma zapewnioną własną stację roboczą, dzięki czemu będzie mogła maksymalnie wykorzystać udział w szkoleniu. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, stanowiących użyteczne narzędzie zarówno w trakcie zajęć szkoleniowych, jak i w późniejszej pracy zawodowej.  Więcej informacji o szkoleniach z obsługi komputera.

Graphcom Sp. z o.o. z sukcesami wspiera placówki medyczne w zakresie implementacji systemów EDM oraz pozyskiwania funduszy na ten cel. Placówki medyczne, które zdecydują się na udział w szkoleniu Graphcom będą mogły skorzystać z pomocy w procesie pozyskania środków na informatyzacje działalności na preferencyjnych warunkach.  Każdy placówka, która zdecyduję się skierować pracowników na szkolenie otrzyma voucher rabatowy w wysokości 1.000 zł na przygotowanie wniosku o dofinansowanie w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020.

2015-04-08