Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Szpital Nowej Generacji

 

W dniach 8-9 listopada 2018 mieliśmy przyjemność być uczestnikiem konferencji „Szpital Nowej Generacji”, która odbyła się w Korytnicy. Wydarzenie było świetną okazją do zapoznania się z nowościami w systemach medycznych Comarch, zwłaszcza z nowoczesnym oprogramowaniem do zarządzania placówkami medycznymi Comarch Optimed NXT.


 


Możliwości systemu Comarch Optimed NXT – szansa dla dużych placówek medycznych

W dobie powszechnej informatyzacji coraz więcej instytucji rezygnuje z dokumentacji papierowej, decydując się na elektroniczną rejestrację i przechowywanie danych. Dotyczy to także placówek medycznych, w tym zarówno małych przychodni, jak i dużych szpitali. Odpowiedzią na ich potrzeby jest właśnie Comarch Optimed NXT, czyli niezawodny system klasy HIS (Hospital Information System), który wspomaga pracę personelu medycznego poprzez następujące funkcjonalności:

 

  • Intuicyjny interfejs użytkownika.
  • Możliwość uzupełnienia całego formularza za pomocą jednego kliknięcia.
  • Swobodny podgląd historii modyfikacji oraz zmian dokumentów.
  • Konfigurowalne, dynamiczne szablony dokumentów dostosowane do indywidualnych potrzeb danej placówki medycznej.
  • Możliwość niezależnego uzupełniania dokumentów przez poszczególne grupy personelu.
  • Wbudowane mechanizmy autozapisu i tworzenie kopii roboczych dla wszystkich dokumentów.
  • Możliwość integracji z innymi systemami, w tym ERP, BI czy Comarch Medyczny Concierge, który zapewnia komunikację online pomiędzy pacjentem i lekarzem, pozwalając tym samym zachować ciągłość oraz swobodę kontaktu.

 

Nowości medyczne: teoria i praktyka

Udział w konferencji nie tylko zapewnił nam możliwość wzięcia udziału w inspirujących wykładach na temat powyższych udogodnień, ale także uczestnictwa w praktycznych warsztatach, podczas których można było bezpośrednio przetestować działanie systemu. Comarch Optimed NXT to rozwiązanie dedykowane przede wszystkim dużym placówkom medycznym, między innymi dlatego, że jest ono przystosowane do jednoczesnej obsługi przynajmniej 10 stanowisk pracy. Stąd też wśród gości konferencji przeważali przedstawiciele dużych szpitali i ośrodków rehabilitacyjnych.


 

Rozwój z myślą o przyszłości

Konferencja „Szpital Nowej Generacji” to w naszej ocenie wartościowe wydarzenie branżowe, które dostarczyło nam potężnej dawki wiedzy, zarówno teoretycznej, jak i praktycznej, a także zapewniło możliwość spotkania ciekawych ludzi. Udział w wydarzeniu to dla naszej firmy kolejna okazja do rozwoju i poszerzania kompetencji. A wszystko z myślą o naszych klientach, zarówno aktualnych, jak i przyszłych, którym chcemy zapewniać usługi na najwyższym poziomie, w pełni zgodne z aktualnymi trendami i wymogami rynku.   

 

 

2018-11-13