Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Wdrożenia RODO Poznań - Ochrona i bezpieczeństwo danych osobowych

Supra Serwis oferuje pomoc przedsiębiorcom w przygotowaniu, wdrożeniu i aktualizacji dokumentacji danych osobowych, a także w zakresie spełnienia pozostałych wymogów wynikających z rozporządzenia o ochornie danych osobowych. Przepisy RODO obejmować będą wszystkie przedsiębiorstwa, które przetwarzają dane osobowe nie tylko klientów, ale również pracowników.

Każde uchybienie, w zakresie dostosowania się do przepisów albo ich naruszenie, wiąże się z dotkliwą karą dla przedsiębiorstwa. Kary administracyjne mogą sięgać nawet do 2 – 4% rocznego obrotu! Zabezpiecz się przed karami.
Współpraca z Supra Serwis w zakresie ochrony danych osobowych to potrójne zabezpieczenie Twojego przedsiębiorstwa:

 
  • Nasze usługi realizujemy pod nadzorem profesjonalnego Inspektora Ochrony Danych. Jako ABI (Administrator Bezpieczeństwa Informacji) od wielu lat zajmuje się zapewnieniem bezpieczeństwa danych wrażliwych w przedsiębiorstwach.
  • Supra Serwis ponosi odpowiedzialność za swoją pracę. W przypadku wystąpienia zdarzenia zagrożonego finansową karą administracyjną, a tym samym powstania roszczenia wobec Supra Serwis, posiadamy ubezpieczenie OC z sumą wysokości 2 000 000 zł na każde roszczenie.
  • Konsultanci zapewniają kompleksową obsługę – poprzez ocenę i weryfikację dotychczasowych działań, przygotowanie wytycznych do prawidłowych działań przedsiębiorstwa, po cykliczne wizyty mające na celu utrzymanie stanu ochrony danych.


Dowiedz się więcej: http://supraserwis.pl/rodo-obsluga-ochrona-danych-osobowych/2018-04-18