Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Wszystko.pl - nowy kanał dystrybucji dla Twoich produktów

Prowadzisz przedsiębiorstwo dystrybucyjne i szukasz nowych źródeł sprzedaży dla oferowanych przez Ciebie produktów? Twoja firma korzysta z systemu Comarch ERP Optima? Zobacz jakie możliwości niesie ze sobą platforma wszystko.pl

Obecna sytuacja rynkowa zmusza przedsiębiorców do szukania i rozwijania nowych kanałów dystrybucji dla oferowanych przez siebie produktów. Obecność w Internecie staje się warunkiem koniecznym. Poszerzenie działalności o kanał e-commerce, gwarantuje przedsiębiorstwom przeniesienie biznesu na nowy poziom, otwiera szerokie możliwości pozyskania klientów, a także przyczynia się do zacieśnienia istniejących już relacji biznesowych.

Od teraz wszyscy klienci Graphcom korzystający z systemu Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP Altum, mają możliwość sprzedaży swoich produktów na platformie wszystko.pl. Serwis ten, to wirtualna galeria handlowa, która zapewnia przedsiębiorstwom skuteczną promocję towarów i usług w Internecie. Platforma stanowi doskonałe, a zarazem unikalne połączenie najpopularniejszych na rynku narzędzi: systemu ERP, e-sklepu, platformy aukcyjnej, wyszukiwarki, a także porównywarki cen. Wszystko.pl to serwis zakupowy, w którym użytkownik może porównać ze sobą wiele ofert, korzystać z promocji, a także kupować swoje ulubione produkty w atrakcyjnych cenach. Platforma kierowana jest do użytkowników systemów Comarch ERP, którzy poprzez  wszystko.pl mogą prezentować swoją ofertę produktową. Dzięki temu możliwe jest szybkie dotarcie  do  klientów i pozyskanie nowych użytkowników odwiedzających serwis. Współpraca  z platformą możliwa jest bezpośrednio  z  systemu Comarch  ERP  Optima, a także  poprzez Comarch  ERP  e-sklep.

Wszystko.pl to dodatkowy, darmowy kanał dotarcia do klientów - wirtualny sprzedawca, który pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Od teraz przedsiębiorstwa mogą skupić się na rozwoju firmy i cieszyć się z rosnących zysków!

2015-07-01