Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Wykorzystaj ostatnią szansę na darmową polisę OC Twojego Biura Rachunkowego!

Biura Rachunkowe, zobowiązane ustawą do zawarcia umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną przez nie działalnością, mają ostatnią szansę na skorzystanie z atrakcyjnej promocji upoważniającej do nabycia polisy OC nawet ze 100% zniżką!
 


 
Grudzień 2014 r. to ostatni miesiąc obowiązywania promocji „Kup Optimę, a OC Twojego Biura Rachunkowego możesz mieć za darmo”. Aby z niej skorzystać wystarczy, że po nabyciu ubezpieczenia na portalu frontin.pl, Biuro Rachunkowe zakupi licencje systemu Comarch ERP Optima, proponowanego przez spółkę Graphcom.

Przykład: Kupując Optimę w pakiecie Doradca Podatkowy PLUS otrzymujesz voucher w wysokości 580 zł, który pokryje 100% kosztów zakupu polisy OC. Więcej informacji o promocji "Kup Optimę, a OC Twojego Biura Rachunkowego możesz mieć za darmo".

Comarch ERP Optima w wersji dla Biur Rachunkowych, to sprawdzone na rynku oprogramowanie wykorzystywane w ponad 4.000 biur rachunkowych. Program został stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy biur rachunkowych i doradców podatkowych. Moduł  stanowi panel wspierający codzienną pracę księgowego, w odniesieniu do kilku lub wszystkich obsługiwanych klientów. Funkcjonalności tj. praca na wielu bazach, seryjne naliczanie i wysyłanie e-deklaracji, czy internetowa wymiana dokumentów z klientem, znacząco usprawniają jego obsługę.

Dostęp do danych finansowych i handlowych, a także możliwość przygotowania szybkich raportów i analiz obrazujących ilość czasu poświęconego na obsługę klienta, efektywność pracy pracowników czy kontrolę terminowości realizacji działań  pozwalają w prosty sposób zarządzać pracą biura, z każdego miejsca, o dowolnej porze.

Uwaga! 1 września 2014 roku  Graphcom uruchomił program partnerski dla klientów prowadzących działalność w zakresie doradztwa podatkowego i księgowego. Od teraz Biura Rachunkowe, będące klientami Graphcom, mają możliwość pozyskania, aż 10% prowizji za każdorazowe polecenie klienta zainteresowanego zakupem systemu Comarch ERP. Dodatkowo w ramach wykorzystanych przez poleconego klienta usług, Biuro Rachunkowe otrzyma darmowe godziny usług szkoleniowych lub konsultingowych. Dowiedz się więcej o programie partnerskim Graphcom.

2014-12-11